Prijava

Tek što sam ustao a već mi se drka zbog ovih slika Kejti Peri.

Ova druga je klasična ona kojoj niko u teretani ne bi smeo da priđe, a trener bi se zacrveneo od uskoće 'elanki.

Što ne bi prišao? Ja bi to ko pećinski čovjek drsko preko ramena uzeo i odnio kući, pod uslovom da mi žena nije kući.

ово су бре неке нераднице курветине што се сликају за инстаграм и на то им се живот своди, а кејти рок стар суперстар, уметница, пева, шишти, спрда се.

смрт селфи курветинама јебо им пас мајку

predobra je ova druga razmišljam da zamenim avatar

Pa kod mene u teretani dođu na trening takve devojke s vremena na vreme i možda svaki deseti ima muda da priđe. Samo pršti od očijukanja.

СЕЛФИ КУРВЕТИНЕ НЕЋЕТЕ ЈОШ ДУГО КАД УЗМЕМО ВЛАСТ ЦРКЛЕ МАЈЦИ

срање, ништа спец

Ima dobro teleso, ali nije tolika retkost.

A ona slika od Keti Peri je fejk, mnogo manji joj je onaj dekolte bio u ril lajfu.

Neka je i manji, ima lepo lice

тјелесо је некомплетно

- силиконске несразмерне сисурине

- слике на којима се избегава јасан кадар задњице и ногу

- на ономе што се види установљена је прекомерна мршавост екстремитета, посебно ногу, закржљалост листова и бутина што у комбинацији са предимензионираним грудима даје још гори резултат

- из приказаног, закључено је да је задњица, иако прилично затегнута, неприхватљиво малих димензија за некога ко претендује на врхунско тјелесо

7,8/10

едит:

у циљу даље дебатне расправе захтјевам одговор комада1389 као и информацију у ком граду комад 1389 станује и да ли је и даље са оним нагруваним лепим ћелавим ликом.

Brate Davide, mislim da su ovoj Ruskinji sise prirodne.

Što ne bi prišao? Ja bi to ko pećinski čovjek drsko preko ramena uzeo i odnio kući, pod uslovom da mi žena nije kući.

pod uslovom da imas zenu.

drugarica iz osnovne. uvek bila nekako cudno lepa...nikad nesto posebno lepa na prvi pogled, al sto je duze gledas sve je lepsa
http://content4.coedcherry.com/zishy/131135/single_101-348022IMG_9078.jpg
http://content4.coedcherry.com/zishy/105713/05.jpg

pod uslovom da imas zenu.

Jbg, imam ženu, davno sam se odlučio objesiti :-)

Veliki pozdrav pezosu mađiji!

у циљу даље дебатне расправе захтјевам одговор комада1389 као и информацију у ком граду комад 1389 станује и да ли је и даље са оним нагруваним лепим ћелавим ликом.

Ruskinja je u potpunosti prirodna i nema operativnih zahvata i korekcija na sebi...toliko mi se sviđa njeno tjeleso da bih se iste sekunde sad mijenjala s njom....iako mislim da je puno niža od mene...odrekla bih se i svojih 180cm visine za njene proporcije....

i Komad još uvijek živi u Zagrebu i još uvijek je sa svojim čelavim nabildanim likom...