Prijava

neću da kačim sranja, ideal se nalazi jednom mesečno/godišnje, već sam postovao i previše na temi, a ne 20 pičaka u jednom postu, negde im se ni ne vidi lice

Nekima je očigledno svaka ženska osoba ideal ljepote, takvi se kod nas popularno zovu "pičkopaćenici".

ideal se nalazi jednom mesečno/godišnje

jednom mesečno/godišnje

mesečno/godišnje

brt, ovo je dosta velika razlika.

Eru, jebalo te ovo nedonošče, ni na šta nalik nije.

takvi se kod nas popularno zovu "pičkopaćenici".

http://www.prva.rs/sw4i/thumbnail/mala%20vanja.jpg?thumbId=451795&fileSize=12564&contentType=image/jpeg&lastModified=1421753886000

којих вас? пар ликова око твоје клупе на двочасу матиша III/2 док једни другима пребацујете слике тек напупелих првакиња из ваше смене?

којих вас? пар ликова око твоје клупе на двочасу матиша III/2 док једни другима пребацујете слике тек напупелих првакиња из ваше смене?

Šomi idi drkaj na plastiku koju kačiš pls.

синак, поодавно ја не дркам, ЈА ЈЕБЕМ. и није пластика јебена не буди срки несигурни металац из 90-их, него су топ пичке у сваком смислу. еволуирај

поодавно ја не дркам, ЈА ЈЕБЕМ.

ЈА ЈЕБЕМ

http://ih0.redbubble.net/image.11907024.4950/fc,550x550,white.jpg

EDIT: OK, ćalac, nemoj ljut biti :(

Pozz

какав бедес, немој вејврајдер и мрмун бити
крајње је време да прекинете да нормалне ствари изобличујете и представљате их као ненормалне само зато што су вама ненормалне. нормално стање младе особе - јебе/бива јебана, ненормално стање - нејебе/небива јебана. никако обрнуто

и није пластика јебена не буди срки несигурни металац из 90-их, него су топ пичке у сваком смислу. еволуирај

Пластика, Шоми, пластика, али опет свако воли различито.

С друге стране ово:

нормално стање младе особе - јебе/бива јебана, ненормално стање - нејебе/небива јебана. никако обрнуто

+1000000000
Што би Стеван рекао: ово је једна савим проста истина.

А лепо упакована.

popušiš mi kurac sa svojom enciklopedijom ideala

Eru, ti nisi nikad dobio šamarčinu zbog vrijeđanja?