Prijava

добра она из јутарњег програма на ртс

Ne može niko Japundžu da nadmaši. A ove plavuše su zaostavština pokojnog Tijanića, bile su mu fetiš jbg.

Japundža mi je kao neki robot dok govori, kako govori, pokreti... kao da je iz Blejdranera izašla, ali neki nenapredniji model za koju odmah skontaš da nije ljudsko biće (posao mi je ranije bio kucanje kojekakvih transkripada sa TV-a, kada pročitaš šta i kako ona ispriča i razgovara sa gostima, tu nema improvizacije nikakve, kao mašina, a kad pogreši, često jako glupo ispadne, dok se te Tijanićeve plavuše barem šarmantno zakikoću kada im se tako nešto desi). Neki to vole, tu robotizovanost, ja ne.

ps
razroka je brt

Hahaha to nema nikakve veze

није ова плавуша, нека нова

Dušica? Ako je ona - oduvek dobra!

Душица је мелем за очи.

добра она из јутарњег програма на ртс

Је л' ова? Није она нова, ради већ две године на РТС-у, мада тек од летос ради Јутарњи програм.
http://man.wannabemagazine.com/wp-content/uploads/2015/11/dragana-kosjerina-3.jpg
http://man.wannabemagazine.com/wp-content/uploads/2015/11/dragana-kosjerina-5-648x1024.jpg
http://s21.postimg.org/s5yx419qf/20590_285393551564363_1930664964_n.jpg

Simpatična je ova crnokosa. Deluje da je visoka, vitka je, awww sisići, dobra vilica. Da je samo malo šira u ramenima bila bi prava desetka.

Je l ovo Dragana Kosjerina? Ona je radila bila na Sport Klubu ranije, inače verena je (bila, ne znam da li je i dalje) za sina od nekog prijatelja mog oca.

Jeste Dragana Kosjerina, sad radi na RTS-u, i neko je imao prilike da je upozna... :))))

Ona beše pored toga radi i na Radio S2 sa Dekijem Pantelićem neki popodnevni program i čitav posao joj je da trpi povremene seksističke komentare (onoliko seksističke koliko je jedan Deki sposoban da dodeli, znači mlako, što ne menja njenu ulogu u programu) i da ima povremene "glupa sam, al sam riba" upadice?

Kako izgleda seksistički ispad Dekija Pantelića? O.o

Danas je svetski dan bez brushaltera, Dragana, nosiš li ti brushalter? Ne ne, nemoj mi odgovoriti, ja sam oženjen čovek i čovek u godinama. Hahaha, šalim se šalim se dragi slušaoci.

Драганица је шећер.

Док је радила на Спортклубу, онако док је слушаш како прича о спорту, тачно замислиш да је она ортак риба са којом можеш да причаш о било чему, да пикаш пес, и радиш још свашта нешто безобразно.

Немој ко да ми квари слику о њој, побићу вас ко зечеве.

Agilni
Danas je svetski dan bez brushaltera, Dragana, nosiš li ti brushalter? Ne ne, nemoj mi odgovoriti, ja sam oženjen čovek i čovek u godinama. Hahaha, šalim se šalim se dragi slušaoci.

хахах, не знам да ли си ово импровизовао или је стварно деки овако нешто извалио, али то је тај хумор, исти, баш ми се створила слика декија кад сам ово читао! :)

Uh Kosjerina bombonica

verena je (bila, ne znam da li je i dalje) za sina od nekog prijatelja mog oca.

Негде сам читао да је у дугогодишњој вези, негде да није више у вези, негде опет пише да се верила, а негде сам читао и да је удата.

Немој ко да ми квари слику о њој, побићу вас ко зечеве.

Јашта! Ни мени!
Иначе висока је 176-177 (на неколико места пише различито).
(Mickey Savage reacted on this post - :( )

И ИЗБОСНЕ је.
(Марко лајкс дис)

ЕДИТ:
Навија за Звезду.
(Dionysio likes this.
Bombas commented this post: Biljana Obradović je bolja!)