Prijava

A generalno brt, ono kao ne znaš da tako komuniciram s ljudima, a to ne znači da se drkam, jebiga. lololo
Odgovorih na isti način kao ti meni, doduše, nema sujete, nema drkanja, samo isti ton. lolo

Шта је најромантичнија ствар коју би учинио да придобијеш њену љубав?

poljubio bih papeta u usta

:o она те не заслужује друже

Lakijev svaki skeč usere avatar bar upola
Bilo bi hahahaha

Jesam vam pricao kad smo Kajgana i ja isli da se upoznamo sa neke dve likuse sa konja zvonkinih? Posle kao poker u skidanje pa ljubljenje ko izvuce dve najmanje karte (ja predlozio). Somi izvuko 2 ja 5 xd

One dva zandara.

Jebote morao sam opet da pogledam, prvi put sam video golu ribu, ono, nije losa uopste, solidna sisa, crnka i nije debela. Drugi put sam video i da ima ono skupo ispravljanje kose, i da nije ni ruzna u faci.
Kad pre vi stigoste da je detaljno gradirate i napravite personaliti, kolko puta ste gledali?

I da, dajte vase snimke pa da prodiskutujemo.
@Bosko
Duuule Savic!

Ček, imam li razlog da kačim ovde devojke s kojima sam bio? Ne vidim zašto bih to radio. Da su droljetine pa i da razmislim, ovako jok brate, sigurno.

Pa razumem ja to, ali onda ne treba da kritikujes, to ti je isto ko kad bi reko "Ja sam jaci od tebe, al necu da obaramo ruke". Jedina dobra kritika bi bila: "Ha, nije to nista, gledaj ovo!"
-gole Tanja Boskovic i Nada Macankovic na zadnjem sedistu tvog Phaetona spremaju uvod za "MomsBangTeens Serbia Edition"-
Onda bi pobedio jebiga.

Ooo Бошко, ја сад отворио овај видео што си качио. Па то мени стигло јуче приватним путем на фб, што значи или имамо заједничке пријатеље па се то некако раширило или се баш баш брзо раширило па стигло свуда.

Или лагиш.