Prijava

Dva najpoznatija su Fernando Colunga i Cesar Evora. Verovatno je ovaj drugi. Ne pratim te serije odavno al sam se ovog drugog setio i izguglao jer liči na mog druga + sećam se da je bičovao glavnog lika jer je ovaj nešto petljao sa nekom lepojkom, pička.

E, NIJE FEDERIKO! Sećam se da je u nekoj seriji još dok sam kod učiteljice bila bio neki Federiko. Ali nije taj. Ima još jedan! Ovaj neki ima plave oči valjda, a maslinast ten, baš je upadljiv.

Ko je sad pa federiko jbt? Evora? Ili je on njegov otac?

Ma taj Cezar je bio Federiko u nekoj seriji, tako sam ga upamtila za vek vekova. Tačno sam znala da će njega neko okačiti. Ali nije on. Neki lik, videla sam a na nekoj seriji na Foksu. Pojma nemam kako se zvala, pa da mogu da ukucam da ga nađem. :D

Primeni detektivski pristup, idi na Fox tv program, probaj da nadješ o kojoj je seriji reč pa onda spisak glumaca... :)

ранду је најшмекер

Našla sam, a u pičku materinu, nisam mogla da stanem dok ga nisam našla! Najzbunjujući lik, po mom mišljenju. Nemam pojma najiskrenije da li je lep ili nije, iskreno, ne znam šta da mislim, ali je jako upadljiv. Podseća me na neku verziju Džonija Depa za sirotinju. haha
http://s1.uvnimg.com/novelasyseries/lo-que-la-vida-me-robo/fotos/photo/2013-10-25/egoista-y-ambicioso_655x438.jpg

Meni liči na Hajzenberga iz Brejking Beda. Ima taj ''Džesi, dolaz vamo da kuhamo'' pogled.

Definitivno izgleda kao osoba nesposobna za bilo kakvo dobro delo.

Ne liči mi baš na Brajana, ali Brajan je kralj.
http://img-comment-lol.9cache.com/media/346d176b141698684376356927_700wa_0.gif :)
Hm.... Moooožda malo podseća, ali je nekoliko nivoa iznad Brajana po metroseksualnosti. Ali, nisam mogla da verujem, lik izgleda IDENTIČNO kao pre petnaest godina.

Ko zna kakva je to mađija. Al dobro, ima dosta ljudi koji ne stare, uglavnom ovi što se drže podalje od opijata :D

A Brajan bi mogao da se oproba u gangster filmovima, ko iz Kuma da je izašao.
Sad uđosmo u oftopik lolo

Simpatičan je čika, duhovit i skroz gotivan. Vole ga ljudi, mislim da su ga predlagali i za ulogu Leksa Lutora (kontam već su ga videli ćelavog na ekranu, pa ono, što da ne).

Tripujem da se na ovakve zbunjeno-buljave ribe lože likovi u nonšalantno raskopčanim kariranim šuljama i Timberland cipelama koji misle da će jebati na moru ako svako veče odsviranju Balaševića na gitari bar 12 puta - hteo je da bude vatrogasac i skida mačke tužnim bakama sa drveća ali je ipak upisao filozofski lolo

zbunjeno-buljave ribe

Deluje pogubljeno i prestrašeno, ali odiše nekom prirodnom lepotom za razliku od ovih Švonja iz prethodnih postova. Nekako je za da je odvedeš kući i pokažeš baki, pa da je ova posle uči pletenju lol.

Nekako je za da je odvedeš kući i pokažeš baki, pa da je ova posle uči pletenju lol.

:D

Šta znam, ja volim jake i ozbiljne žene, Frojd bi rekao da možda to neke ima veze što me stara tukla mlatačem sa mušice dok sam bio klinac.

Tripujem da se na ovakve zbunjeno-buljave ribe lože likovi u nonšalantno raskopčanim kariranim šuljama i Timberland cipelama koji misle da će jebati na moru ako svako veče odsviranju Balaševića na gitari bar 12 puta - hteo je da bude vatrogasac i skida mačke tužnim bakama sa drveća ali je ipak upisao filozofski lolo

ne bi reko da ova pripada nekom tipu, lepa je generalno

Tripujem da se na ovakve zbunjeno-buljave ribe lože likovi u nonšalantno raskopčanim kariranim šuljama i Timberland cipelama koji misle da će jebati na moru ako svako veče odsviranju Balaševića na gitari bar 12 puta - hteo je da bude vatrogasac i skida mačke tužnim bakama sa drveća ali je ipak upisao filozofski lolo

Ahahaha, vala baš.

pušite ga nubare u crnim kožnim cipelama i svilenim košuljama
http://static.kupindoslike.com/ALDO-MUSKE-CRNE-ELEGANTNE-KOZNE-CIPELE-_slika_O_16052029.jpg
http://static.kupindoslike.com/Muska-svilena-kosulja_slika_O_20615049.jpg
šta smo vam mi "fenseri" skrivili

vdijeh ovu ribu, na ovoj slici je i ispala ok, ali je u globalu njah.

Ne znam ljudi šta ti razglabate, meni na ovoj slici je baš lepa, a sad kakav tip lepote tačno ima (zbunjeno-munjen tip) je nebitno. Lepa je. :P

Šta znam, ja volim jake i ozbiljne žene,

Ne znam zašto, ali iskače mi ogromna mentalna slika tebe u stolici za ljuljanje, sa nekom mačkom u krilu, naočare polu spale kako testerišeš uz novi komplet za pletenje. Plašim se.

Frojd bi rekao da možda to neke ima veze što me stara tukla mlatačem sa mušice dok sam bio klinac.

AHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH
A kaiš ništa, a? :(