Prijava

Pajko AoM skini odakle oces a za crack, patch i game ranger napisi adresu i ja ti saljem na mail.
Drago mi je da vidim da vas je dosta. I oce neko da igra?

Ocu ja, al odavno nisam igrao, moram da raspalim jednom singl plejer da se vratim u formu :-)

Javi se kad se uvezbas.

Jedna od omiljenih igrica. Danima sam je pikao po ceo dan!

Простагма? Вуломе. Бурек? Бурек. Локи јебе кеву.

Fireftiš! Ne! Prostagma! Lege! :D Skiparn! Aj!

http://answers.google.com/answers/threadview/id/266125.html za sve aom manijake :)

Imam original, 300 kinti platio, pa ko oće preko neta da igra kao čovek a ne da skida ove džidžabidže može da mi posalje privatnu poruku :)

Ei, skinuo sam igru pre par dana, presao kampanje i smorio se..
Enivej, hoce neko digramo?

Простагма?

Imam jedno pitanje, pošto AOE obožavam i sad s vremena na vreme pustim skirmish 4 vs 4 na expert i kidam se s kompom (ne mogu da igram online zbog wireless rutera), po nazivu bih rekao da je slično pa me interesuje u čemu je glavna razlika i šta je bolje?

Ja bi igro AoE2 ako neko želi.

Enivej, ako se nekome igra, neka upadne u igru

2v2 for noobs 1.10

..navucem nubare pod izgovorom da sam nub i onda ih izdominiram...nick mi je Peri d Platapus

Људи игра ли ко?
Ја бих да играмо :Д
Имам Тајтнс и обични. Нису печовани. Ако треба нова верзија викните која је.

Ту сам научио основе митологије.

oživljavanje.

ima l ko zainteresovan za onlajn da bačimo, 2na2 npr. da ne mećem džaba torent na skidanje.

edit: vuforvoš.

skino opet prije par dana, i nakon malog podsjećanja počo igrat na gejmrendžeru. leptenejebo mnogo ljudi igra, s obzirom da je igrica 2002. izašla.

ima l ko zainteresovan za onlajn da bačimo, 2na2 npr.

rifreš

Imal zaintresovanih? na rendžeru da se pika

OŽIVLJAVANJEEE.

http://www.gamespot.com/videos/age-of-mythology-extended-edition-trailer/2300-6418101/

jel ste videli ovo?

Na stimu je na prodaji, skoro je izašla stvar, ali kontam da ima i po PB da se nađe. Ajde da se izdogovaramo ako hoćete da pikamo.