Prijava

Dakle, ovde pišite u čemu ste sve dobri. (molim da izbegavate "U jebanju" kao odgovor) Ovde zaista pišite za šta ste talentovani, u čemu ste dobri, koje su vam sklonosti... Možda ukapirate da imate sa nekim zajednička interesovanja. :)

Da vas čujem.

Bez zaebancije odlično štemam. Stric mi je vodoinstalater pa sam sa njim šljako. Špic, čekić i hiltovka su mi ko deo ruke, nešto ko Nadalu reket. A da, znam i vic da ispričam dobro, to su mi ljudi rekli.

Све што се ради рукама. Одувек сам био вешт са шрафцигерима, бушилицама, клештима, тестерама итд. Требало је да будем неки мајстор. Све у стану од инсталација сам ја поставио, као и све полице, курцепалце и штатијазнам, сам поправљам кад се нешто сјебе итд. Још као клинац сам умео да поправљам једноставне електричне уређаје, без да ме је ико томе научио.

Такође, умем да намиришем превару, тј. човека кад лаже. Скоро непогрешиво. :)

За остале ствари сам углавном антиталентован.

За остале ствари сам углавном антиталентован.

Skromnost , odlika velikih ljudi .

Vešt sa špricevima i iglama.Špricam,vadim krv,uključujem infuzije,previjam,gipsiram ruke i noge,šijem pocepane glave,pokrivam mrtvake čaršafima...

Skromnost , odlika velikih ljudi .

Dokaz talenta za ubutavanje.

Ja se amaterski za sada bavim glumom i mislim da imam neki talenat.

Nego, Džimi, sviraš beše, to nije mali talenat.

Jedino za šta imam talenat je sviranje gitare, mada mi ni to ne ide kako treba.

Uostalom mislim da nema "malih" i "velikih" talenata, talenat je talenat, samo ga treba iskoristiti na pravi način.

Ja sam mislila da imam literarni talenat, a onda sam došla na ovaj sajt i shvatila da sam mala maca.

Talentovana sam za kuvanje. Umem lepo da kombinujem različite ukuse i pravim čudna jela. Jako lepo znam da ukrasim torte i kolače i trudim se da sve što skuvam bude ukusno , ali i lepo servirano.

Talentovana sam da šaram jaja za Vaskrs. To budu prava mala umetnička dela.

Mislim da mi polazi za rukom i uređenje enterijera. Uopšte, volim da spajam nespojivo i tako gradim neki stil.

Talentovana sam za kuvanje. Umem lepo da kombinujem različite ukuse i pravim čudna jela. Jako lepo znam da ukrasim torte i kolače i trudim se da sve što skuvam bude ukusno , ali i lepo servirano.

Odlično! Je l' si udata slučajno?

Prevodjenje. Jer se jako trudim da zadrzim stil, ali da bude u duhu jezika. Iz nekih jezika sam dobijala i po dve ocene vise za kratak prevod ali stilski savrsen i precizan.

Talentovana sam da šaram jaja za Vaskrs.

Lololo obožavam blasfemične ribe. I još i kuva!

sve žene na vukajliji izjavljuju da znaju kuvati...

Talentovana sam da šaram jaja za Vaskrs. To budu prava mala umetnička dela.

jes ti gledala lepa sela? A?

talentovan sam za vođenje dugih i glupih razugovora u kojima se bacam sa priče na priču :D

Talentovana sam za kuvanje. Umem lepo da kombinujem različite ukuse i pravim čudna jela. Jako lepo znam da ukrasim torte i kolače i trudim se da sve što skuvam bude ukusno , ali i lepo servirano.

Eto i onda se uvrede kad im kažeš da mršću u kuhinju :)
Talentovan sam za matematiku zato sam i upisao pmf
Za klavir takođe al sam to batalio odavno bez nekog posebnog razloga

Jelice, hoces postaviti neki recept pre Uskrsa? To bi bilo divno. Ja nisam talentovana za saranje jaja.

Talenat da napravim neko sranje. Mogu i čekić da pokvarim.

Pufnice, kako se citira, da znam za ubuduće?

Postaviću recepte. Mesila sam skoro neki bezkvasni hleb, jako je jednostavan, a ukusan. Ti samo nađi temu o tome.

Kucas CITAT, pa kucas sta zelis, pa obrnuti citat velikim slovima. Evo sad cu pogledati za temu;)
I ja pravim crni bezkvasni, ali pisemo tamo;)

Ja imam onu mašinu što ubaciš sve i ona mesi hleb. Mnogo je kul. Al' ništa nije kao domaći hleb, realno.

E da, imam talenat da kradem kad se spremaju kolači. Retko me u'vate.