Prijava

Свака њој част што свира 7-8 инструмената (нпр. и Жељко Јоксимовић свира 12-13)

koliko treba svirackog znanja da bi se moglo reci da znas da sviras neki instrument?

jedan instrument sviraš, eventualno dva, ostale sviruckaš

ili ih sve redom sviruckaš

može dobar procenat ljudi da nauči da svirucka dvanaest instrumenata, nije to neki uspeh ni kod adjele, ni kod joksimović željka

Умео сам као основац да на фрули издувам ”на крај села жута кућа” јбт, бољи сам фрулаш од Боре Дугића.

srbija rasadnik talenata.

jedan instrument sviraš, eventualno dva, ostale sviruckaš

Ниси ти чуо за Жељка Белегиша :Д
разбија ганци, може све живо да свира

Е ал није то ништа чудно да неко ко свира један инструмент свира још 10 поред тога. Сви су слични
Нпр моја швеца, завршила музичку, зна све живо. Клавир професионално, а поред клавира зна и клавијатуру, клавирну хармонику, мелодику итд. Зна да свира и акустичну, бас и електричну гитару... Све је то повезано у принципу, само ноте даш и ломи

Nemoj brate. Sad ce na 3 strane da objasnjavaju kako mozes da kazes da znas da sviras tek kad postanes bolji od Dejvida Gilmora.

пиво, нарочито оно скупље од 100 динара

швепс и кокта
и лавита од брескве

значи бљакчина

koliko treba svirackog znanja da bi se moglo reci da znas da sviras neki instrument

Ја то гледам као на способност да можеш перфектно да одсвираш неку композицију као да наступаш на концерту или да свираш студију, тако да то нимало не одступа од метронома и да не морају да раде филтери зa звук, ако нпр. неки акорд нема неки чист тон (има филтер за акорде на гитари, где може да уклониш нпр. звук неког удвојеног тона из акорда).

Dnevna doza lepog

Mada to gotive samo dauni.

Фудбалски клуб УЕФА... пардон Барселона

Dnevna doza lepog

Мислим да су странице као што су Другачији, Ко воли Балашевића, не може бити лош човек (:БЉУВ), Џентлмен и Господин неке од најиритатнијих ствари које сам видео на Фејсу. Наспрам њих Дневна доза лепог и није толико страшна.

Svi gotive što je oživeo Džon Snežni a ja pljujem.

svi gotive da kake kod kace,a ja kod kuce.hohoho

Sediš mi na kiti :D :P