Prijava

pevali su navijaci zvezde u ns pred revans mec sa lesterom "lester siti bice nam na kiti nanana". tada su jos obitavali na severu vosinog stadiona.

tacno sam znao da ce rasni ovo da napise

Game of Thrones i sve vezano za tu seriju.

fudbal. 22 budale trce za jednom loptom umesto da svaki uzme sebi po jednu xd

Fudbal je realno postao najgluplji sport.

naravno da je postao kad kinezi i arapi placaju prosecne evropske igrace ugovorima od 40-50mil za par godina, a jedan jebeni pogba biva placen 125 nezamislivih miliona....do 2035. igraci ce se placati blizu milijardu, a nijedan od njih nece biti kao:
4. ronaldinjo
3. Nazario de Lima Ronaldo
2. Zidan
1. Tieri Anri

Bijelo dugme ustvari Ex-Yu rok generalno, Miroslav Ilic, pomorandze, Dzin tonik bez puno leda, Alien fransiza kompletna osim donekle prvog dela.

kada si pomenuo dzin tonik...
u kriglu od lapo litre.deci votke,deci dzina i ostatak tonika.sve to rashladjeno.narandza i limun.kriska-dve.i leda
meni banja kada ono pijem.

Koncert bijelog dugmeta lol pa ja ne znam ima li ocajnijeg pokusaja da se na silu uzme lova

pre bih rekao na konto stare slave.
da odrze 50 koncerata,bilo bi uvek rasprodato.
kapiram da se oni tu opare.
sem brege,ovi ostali verovatno cekaju tiket da bi imali da odu do kafane na cugu.
ovo im dobro dodje.

Ok na silu na konto stare slave, to je poenta, posle onog debakla na hipodromu ne znam ko bi normalan isao, odvratno

deci votke,deci dzina i ostatak tonika.

Ја бих оваквим родитељима одузео право на старатељство.

:DDD D

nisam tacno upoznat da li je bas ceo sastav ili su bez brege.
bila je fora,skupili se svi pevaci dugmeta i isli po zajecarima da pevaju.nisu se zvali dugme,to valjda samo brega moze da koristi.kapiram da su isli da cergare kako bi preziveli.
a i za taj hipodrom koliko sam procitao bila fora da brega ot'o kintu,ostalima dao neki dzeparac.

Mesni narezak, jbt sardina sto puta bolja.

bebek nece pevati, reko da mu ne pada na pamet da peva ciganske pesme