Prijava

Марчело. Иначе он је међу 5 највећих идола код младих, поред Нолоа и Јелене Карлеуше.
Посебно пљујем ону његову пјесму ђе неки дебели клинац изнабада другог клинца. Посебно серем по људима који кажу за ту пјесму свака част све је истина што је реко.

Svi gotive pičku, ja je pljujem sketch

Миладин Шобић - најпрецењенија и најсморнија појава на екс Ју музичкој сцени. Још ми више иде на живце што се сад свака обрада склања са ЈуТјуба јер је Шобић ставио забрану. Ни Џонија Штулића не разумем што се глупира са тим забранама, али овај стварно мисли да је недодирљив па нико не сме да обради "Кад би дошла Марија" јер нико не сме да скрнави ту поезију достојну Јесењина.

Али годинама сам слушао сваког "ко зна шта је ПРАВА музика" како се просерава о уметности Шобића, а кад кажеш нешто против, одмах креће прича: "Иди слушај Цецу и Карлеушу, сељачино!" Куш, багро клошарска! Цеца - институција!

Hari Poter i Prstenova gospodar.
Jbt.
Isto tako Hunger games.
Pizdela me i Game of thrones jer je u nebesa kuju. Realno nating spešl.

Luisa pokojnog. Uvek mi je bio prejeziva pojava.

Engleski.
Učíla sam ga jer sam morala i nažalost ga znam prilično dobro ali mi je odvratan.

Kapitalizam.

Novaka Đokovića jebenog. Usraše se više.

Je l prošo 45 dana od porodjaja bebo? XD

Lol, je l' ti patiš od seksualne distrofije?

Миладин Шобић - најпрецењенија и најсморнија појава на екс Ју музичкој сцени. Још ми више иде на живце што се сад свака обрада склања са ЈуТјуба јер је Шобић ставио забрану. Ни Џонија Штулића не разумем што се глупира са тим забранама, али овај стварно мисли да је недодирљив па нико не сме да обради "Кад би дошла Марија" јер нико не сме да скрнави ту поезију достојну Јесењина.

Али годинама сам слушао сваког "ко зна шта је ПРАВА музика" како се просерава о уметности Шобића, а кад кажеш нешто против, одмах креће прича: "Иди слушај Цецу и Карлеушу, сељачино!" Куш, багро клошарска! Цеца - институција!

Оно кад слушаш с пажњом предавање Радоша Љушића о кнежевини Србији средином 19 века, одлично све и сложиш се и он на крају изјави да су Срби на ову планету послати са Сиријуса уз посебан задатак.

Ne jedite govna, šobic je car. A to za sklanjanje obrada ne znam a i ne verujem, covek je pre par godina imao moždani, ko zna dal se i oporavio, verujem da mu puca kurac za jutube.

Ja juče na dvestadvojci u kolima uhvatio Šobića, na parkingu, dok sam čekao da se vozilo malo ugreje... ma kida, ne kenjajte. To što smara zabranama i kultom tim koji se stvara, to stoji, ali muzika i tekstovi - vrede.

pričao mi je za šobića jedan prijatelj kako je izkakoldovao jednom
uhvatio je ženu kako ga vara hhahah i ostao sa njom, gledao je kako mu kurcem verovatno većim od njegovog penetrira ribu

Vidi ovog majmuna sto zeli da bude izijem

iziješ mi kurac seljačino iz bečmena hahaha idi na temu za klađenje jadniče

O boze gospode

prefensi jela u nekim bešamel sosevima i sl preseravanje

prefensi jela

bešamel

Sirotinjo

Pezorativno je to.