Prijava

boli ga kurcic, milijarder coek

донекле ми криво што тако изгуби место, готиван је маса увек био, ал јебеш га, мора ферари опет да пуца на врх

ЈЕДАН ЈЕ ЂАНКАРЛО ФИЗИКЕЛА

pozdrav za Leprikon-a

ХАХАХАХАХАХАХАХАХА КАКАВ ДИРЕКТОР

2 lika koje sam gotivio u formuli. HUAN PABLO MONTOJA I LEDENI FINAC. Ode mi pablo, ostade kimi.

Gledam sinoć trku, dosadna je bila doduše i prikazivali su zbog toga i pratilje vozača kako dele saosećajno muku sa svojim partnerima te mi pade na pamet a gde su u toj celoj priči gej vozači i da li ih je uopšte bilo u istoriji F1. Po meni bilo ih je sigurno ali sve je to prekriveno velom tajne. Od ovih današnjih vozača šuškalo se o Sutilu ali juče je njegova blondi bila prisutna tako da...... Nico Rosberg možda......?
http://www.youtube.com/watch?v=xjymct00JRo

pa, dolazi i taj vikend... ove sezone će svakako jedno čulo biti uskraćeno za doživljaj

http://www.youtube.com/watch?v=N3hxI0IaAPk

sledece ce biti dizel motori, pa onda elektricni....

nego interesantna trka. kaznise Rikarda i eto Meklarena ni krivog ni duznog sa dva podijuma. od kad to nije bilo!

Одлична трка, много добрих дуела, поготово између тимских колега.

Рикардо објаснио.

Зутил много готиван возач, штета што трули у форс индији.

Zanči dobra utrka? Šteta, nisam gledo. I nadam se da Viliams neće biti totalna kurčina do kraja sezone.

Drago mi je da je Fors Indija kupila nove odvijače za promjenu guma.
I prošle sezone su imali nekoliko dobrih trka, ali ove sezone su stvarno dobri. I nemaju više probleme sa promjenom guma. Ono prošle sezone je bila stvarno smijurija.

Inače, malo je falilo da Niko podere šupčić crncu.
Pošteno se klali, crnac pobjedio, al je Niko još prvi u gen plasmanu.
Ne smiju Švabe još uvijek da kažu da je Hamilton prvi vozač. Boje se, ako vaskrsne Hićo, njemačka ekipa a crnac tlači arijevsku rasu.
Prošle sezone su se zajebali tako, kad su naredili da Niko pusti Luisa, u Maleziji. A poslije je imao veće šanse za titulu od Hamiltona.
Mali Rikardo, muda do zemlje, boli ga kurčić, obilazi Hamiltona.
Ferari je u kurcu žestokom.
Red Bul ako nešto ne promijeni, pobježe im Mercedes.

Kurac, kurac. Mislim, nezgodna sezona je ovo genaralno. Trećina bolida na završi utrku. Ali očekivano je, novo je sve, nova era u F1. Valda će Ferari doći sebi do kraja sezone, možda nešto naprave. Meklaren je tek sledeće sezone najebo, kad počnu rad sa Hondom. Lotus, voziće se onako u nadi za desetom pozicijom.

Ko će biti bolji, Marusija ili Katerham?

Meklaren je bio dobar sa Hondom, BAR Honda sa Satom i Batonom je bila jaka.

Da, ali sad je pitanje ako će Honda odraditi posao sa novim motorom i to sve što ide uz nova pravila. Mada, ne treba prve sezone očekivati titulu.

A mislim da će u prvoj sezoni biti u prvih 5 konstruktora Honda.

Sad su tu Finac, Danac, Šveđanin. Još samo Norveška i Island da daju vozača i to je to.

Inače onaj Rus vozi dobro.

*Nije Rus, nego je Finac i on, ovaj Valteri Botas.

Ma nije, vidi Kimija :D