Prijava

jel ovo kajzen zabranio linkovanje na fejsbuk?

nije, to odavno postoji - još otkako za poster moraš skinuti sliku na komp

alonso odustao he jeee, zamalo da pokupi mehanicare , crkle kocnice

Još nešto više od 4 sata ostalo do početka... ne sećam se kada sam više bio uzbuđen. Moj dragi Ferari je izgleda najzad opet napravio dobar auto. Biće dobro klanje sa mečkama, a i RB će uskoro da bude na tom nivou. Vilijams izgleda šteka za sledeću godinu, Fors Indija ima roze bolid, Reno isto može da napravi iznenađenje.

Idem sad kod ortaka da gledam, build up počinje za sat vremena, obezbeđeni ćevapi s lukom, vops i konoplja :D

Ferari pobedio, sve je opet kako valja i trebuje.

Ferari 1-2 na kvalifikacijama u Rusiji.

Šta se desilo Ferštapenu?

Ništa, završio peti.
Sporiji su za preko sekund od Ferarija Mercedesa. Očekuju nove delove za VN Španije, koji bi trebali da ih približe vrhu.

Je l' ispratio još ko ovu ludnicu danas? Rikardo baš gotivna glava

Ja gledao celu trku. Fetel i Hamilton prozivaju jedan drugog na ferku - bukvalno. Hoće da se šibaju.
Bolju trku odavno nisam gledao. A sad kad su ova dvojica skroz skinuli rukavice, ostatak sezone obećava.

Pa to to, ponašaju se kao klinci neki, jeste da ne gotivim ni jednog ni drugog nešto, ali biće zanimljiv nastavak sezone što kažeš, to je ta prelomna trka.

Ja sam za Ferari, a Fetel mi je uvek bio car, a pogotovo ova matorija faza mu je dala neki Kifer Satrlend šmek.
U ovoj trci je Fors Indija realno trebala da završi 1-2, ali opet su jedan drugoga sjebali. Najveće osveženje ove godine su ispali, Pink Panteri.

https://www.formula1.com/en/latest/technical/2018/1/what-are-the-new-f1-technical-rules-for-2018-.html

ide mi na kurac ovo sa detaljno definisanim pravilima, i onda timovi traze kvake da dobiju koju milisekundu i formule izgledaju kao debili. cela poenta dizajniranja formule 1 se danas ne svodi da dobijes najbrzi/najpouzdaniji/najbezbedniji auto, nego da nadjes najbolji trik unutar striktno definisanih pravila, da stavis antenu onamo, cevcicu ovamo i slicne gluposti koji onda uzmu i zabrane naredne godine jer izgledaju debilski. i umesto da olabave kad vide ta sranja oni pritegnu svake godine, da se smisle nova sranja i pretvaraju formulu 1 u govno.
poslednji koji je napravio novitet u formuli 1 je lotus, i do dan danas formula isto izgleda jer su zabranili da se menja.

http://snaplap.s3-us-west-2.amazonaws.com/wp-content/uploads/2016/04/30162137/lotus-72-1972.jpg

Kakav car Rikardo, definitivno najgotivniji lik u F1, a po mom mišljenju, uz Alonsa, i najbolji vozač, što je i pokazao danas. Bukvalno je svaku priliku iskoristio maksimalno u svoju korist

Šteta samo što je u timu sa Ferštapenom debilkom

Uuu 3 dana je ovo batke

Prestao aktivno da pratim formulu još onomad kad se povukao Žan Alezi

Ralfa Šumahera voleo sam gledati eto

otkad ne vozi Jos Verštapen nemam ni ja interesovanja