Prijava

Ovde diskutujte o svemu vezanom za iste.
Konkretno ima li razlike izmedju ova 2 u jos necemu osim kamere?
http://www.mobilnisvet.com/compare.php?a=2008&b=2594&c=

jedan je crn drugi je beo? jebali su zvezdu diara i kleo :D oba su ruzna. moze lock

U ceni i dizajnu...al to sve i sam znas....

Да ли неко овде има Ајфон, небитно које генерације? Ај ако има неко, и да је још евентуално имао прилику да га код нас носи на поправку, нека се јави...

Па није тренутно мени ништа проблем, али сестра хоће из Америке да ми пошаље њен стари ајфон (трећа генерација, али је то небитно). Фора је у томе што је њему разбијен екран, све остало је добро. Тамо, у САД-у је замена екрана могућа само у Епл стору, а узимају огромне паре за то (мислим да ми рече 200 долара).

Тако да мене интересује колико за исто узимају у Србији, тј. да ли уопште то неко овде ради, морало би да буде јефтиније...

Imas u Kosovskoj, mislim registrovani, servis za Iphone. Verujem da jeste jeftinije kod nas, ali ne znam da li ti se isplati. A i slanje je morbidno skupo.

Ма није морбидно скупо ако га пошаље по неком, није она луда да ми шаље поштом или ФедЕксом. :)

А то за Косовску, све си ми рекла, ја знам три улице у БГ-у. :)

'фала Пуфнице! Позваћу овај број ових дана да се распитам.

Хвала пуно. :)

Nema na cemu. Takodje pogledaj i ovako nesto:
http://answers.oreilly.com/topic/932-how-to-repair-a-broken-iphone-display/

Repair your iPhone 3G yourself ($49 - $99):
You can purchase a new glass display with digitizer online to do the repair yourself. Keep in mind, you need the glass display AND digitizer. You may see a glass display for sale for under $30, these do not come with digitizers and will be of no help to you. This repair is fairly advanced and should only be done by those who are confident in their techy, fix-it abilities.

You can buy the parts you need online. I bought my glass display with digitizer from Mission Repair. They include the adhesive strips you will need to attach the display to the frame. This is very important. Otherwise you would need to glue the piece to the frame yourself and risk damaging the LCD.

You can use a razor blade or guitar pick to pry the phone apart, but I would recommend getting a pry tool for iPhone repair. They go for pretty cheap (under $4) online. I picked mine up from PDA Parts. You may also try using a small suction cup to help you lift the glass off the frame.

I da, ako ces tu avanturu mozda mozes naci na E-bay-u jos jeftinije kit-ove.

Pazarih nokijicu i vidim OVI ponudu. Ako neko već koristi OVI usluge, nek' prozbori kaku pametnu o mogućnostima, cenama..., bio bih mu zahvalan...

obrisao sam ceo sistem iz sony ericssona ( W610i )
i nmg da vratim u prethodno stanje
ima li mi pomoci,da ne bacim mobilni u djubre?

Kako misliš obrisao si ceo sistem? Da nisi možda pokušao da ga flešuješ, pa si nešto zasrao?

ma bre koristio sam jebeni software update(i to onaj skinut sa njihovog sajta)
i kao to sluzi da ti optimizuje telefon,popravi greske,ispravi razna sranja i razne probleme
i nesto stalno kocilo ovo ono
i ja reko ajde.
I kao ubodi usb idi tamo negde klikci drzi C radi sve i svasta.
i na kraju da ugasim mob i izvadim i vratim bateriju
uradim sve to,upalim i ono brate nece nista da pokrene
nema pozadina,nema tema,nema nista da prikaze
jedino kolko jos bateriju imam.
i kad probam da ubodem u komp(da bar koristim ko flesku) ono nece da ga ocita,jer verovatno nema sistem i ne moze uopste da ga ucita.
E sad jel ima neki nacin da opet intaliram sistem na mobu

Pa morao bi da prikaže memorijsku karticu iz telefona. Nemam pojma šta se desilo, najbolje da ga odneseš u servis.

odneo u servis i onaj mi reko kako je probao 3 neka programa ili cega vec i da nije uspeo..
zao mi da bacim w610i brate dobar je telefon
a najgore mi sto je to bio kevin pa htela da me ubije :)
znaci probao sam sve i svasta i nzm vise stvarno sta da radim

Kako da cita memorijsku, kad ne prepoznaje telefon?! Nije trebalo da apdejtujes softver po principu "kliknem ovde, pa kliknem malo tamo", tesko ce se to sad srediti. Odnesi u neki bolji servis, zovi telefonom i pitaj umeju li, mada - mrka kapa.