Prijava

Ne bi' ga ni uzeo svejedno
Ajfon je oličenje Amerike, prizeman i glup
Kamera je go kurac, veličina isto, jedino je brz

dobra je kamra
ne baguje
ali ga mrzim jer je precjenjen

Kupite Z2 sirotinjo. pozz

E nećemo, Bohore. Ne dam ni piksel Lumie okupatoru, oću budem hipster dok ne vidim android kapitaliste na koljenima. Padaj silo i nepravdo.

Zato što ste pristrasni nikad telefon koji jebe jako imati nećete. pozz

z2 realno jebe, al je za moju malu šaku prevelik

Je l' koristi neko ovu mts kontrolu troškova?

Interesuje me da l' se posle potrošenih 300MB, kol'ko ti daju za onaj 1000 paket, troši kredit ili imam, ono, neograničen s tim da je spor?

I je l' može ova promocija sad što je do kraja jula, da se za 50% manje uzme paket, s tim što ne bih uzimao nijedan telefon (a i rasprodali su ih), nego bih koristio ovaj što sad imam?

Шта да радим овом фејзбук месинџеру? Кад год уђем тражи да се поново улогујем, пише Session expired please log in. Ја гуглао и нигде не пише решење а доста људи се жалило. Неки реко да треба да се избрише фејс налог у подешавањима телефона, ја пробао и исти курац.

Bačje, instaliraj ovo, žena mi je imala taj problem i riješili smo:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hqprecise.ffbm&hl=hr

Ronnin, tako funkcioniše. Potrošiš net - trošiš kredit. A biraš da li ćeš telefon ili 50% popusta. Ne može i jedno i drugo. Ja imam tu kontrolu troškova 2 godine, nije loša stvar. Ali sad mislim da ću da uzmem neku od onih Mix Net tarifa.

мајку му, мора да има неко решење, не бих сад да мењам апликацију

Hvala, Borise. Mada, to mi se onda i ne isplati baš dosta, pošto stalno koristim net, a 300MB ću lako da potrošim.
Video sam onaj zvezdin sever paket. On mi deluje najprikladnije.
E, on je npr. 762,71 din..
Je l' to 762 bez PDV-a, ili ide plus 20% na to?

To je brate isto sa 300MB neta. Uzmi Mix Net neki za koji imas para.

Ronine ja sam imo zvezdin i svaki mesec mi stizalo po 1200 uskurac
I kad ne prekoracim..
Tako da ne preporucujem
Preporucujem kontrolu pozzzz

A jeste isto 300MB, ali posle imam neograničeno onaj sporiji net.
Tako ti je i kod Mix Net-a. Imaš onaj S paket, on ti je od 200MB, pa sporiji posle, onaj M ti ima 600 itd.
E sad taj M mi je skup, a S "jeftin", pa sam video Zvezda Sever koji je baš tu negde između.
A, jebem li ga, što stiže to po 1200...
Kontam da, ako nije uračunat porez u onu cenu od 762, onda treba da bude nekih 915 kinti, a 1200 je ipak mnogo. Jesi probao da se žališ ili nešto?
Jedino da uzmem ovu kontrolu, pa da uplaćujem onaj UZMI NET kad mi nestane... Nego i to stalno poskupljuje nešto jebem im mater. To je i razlog što hoću neki postpaid.

Ja imam MTS-ov Mix Net M, net prži dok imaš te "brze megabajte" al kad to potrošiš moš se jebat. Sporo u pm, prosto neupotrebljivo. Al zato moš da dokupiš još tih brzih megabajta po nekoj relativno normalnoj ceni, ne mogu sad tačno da se setim kolko tačno košta

Da, da, video sam i to, al' jebem li ga.
Izgleda da ću ipak ja ovu kontrolu troškova. Ako već mogu da uzmem ovaj paket 1000 za 500 kinti. To mi je najjeftinije, a za net ću da uplaćujem promocije i one diskusije.
Neću na jućub da ulazim, da jebem MB brzo. Trajaće možda 2 nedelje, za 2 ću da se snađem.

Ronine moz da se zalis al isti kurac.
Telekom su gomna.

mamu im jebem hohštaplersku JA
govna mts
dabogda ih prodali šiptarima!

Aj mts.
Nego telekom.
2 meseca bre nisu mi fiksni prikljucili.