Prijava

Ne mozes bre, samo pripuni fon i radi sta ti se kaze, ne moze da omane.

Moze da ga brikujes i tako sjebes, ali to se desava u minimum broj slucajeva inako si glup ko kurac.
Tako da sto se tice tebe ima mogucnosti al valjds nece

a i da omane, nije neki telefon, matora kanta

Ja bih kupio novi telefon.

Uzeo sam ženi LG G3 (sreća sreća radost), a mene zapao njen Samsung S3 mini. Ima li neko neke kritike o njemu, savjete, preporuke itd?

Kritike?
Sto si zeni uzo lg g3 a sebe zadovoljio sa s3 mini.
Budala.

Naravno bez uvrede :*
Drugarski ti kazem

Imao ga je moj drug, prilično iritirajuća sprava što se mene tiče. Ni S3 nije neki ubica što se brzine i bagovanja tiče, a kamoli njegova mini verzija.
Vrati ženi telefon, uzmi g3 dok još nije skontala šta je dobila :D

Sale, ne ljutim se, žena koristila S3 mini par mjeseci, pa sad ja uzeo da se ne bacam u trošak. Prvi put se susrećem sa Šljamsungom, pa reko da pitam vaskoliki forum. Ionako ću uskoro uzeti Oppo Find 7.

Dilane Dože, ja vodim glavnu riječ, ali ona maše oklagijom :-)

da se ne bacam u trošak

Ionako ću uskoro uzeti Oppo Find 7

Iskreno.. ne zasluzuje fon to ime, slaba kamera, ruzan fon, spor :)

megamarco, nisam za oppo rekao da ću ga platiti :-)

Uu fin oppo.

Otkrij tajnu ne placanja pa da i ja uzmem jednoga :)

Sale, u pitanju je drevna tajna neplaćanja, u narodu zvana velikodušna rodbina. Nemoj samo da ostali pročitaju.

Zna neko, je l' mogu ovaj sad fon da vrnem Vipu i uznem novi?

2 meseca nakon sto sam uzo ovaj, izasao idol 2 i volo bih njega da uzmem a zadrzim tarifu i sve, a da vrnem ovai fon.

Jedno malo UPOMOOOOĆ. Na gore navedeni S3 mini ne mogu instalirati Viber. Kad treba ukucati kod, piše: Poslali smo vam kod porukom, ukucaj ga, bla, bla i poruka ne stiže. Naravno SMS radi OK.

EDIT: Riješijo sam problem.

Sale d snajperist

Zna neko, je l' mogu ovaj sad fon da vrnem Vipu i uznem novi?

2 meseca nakon sto sam uzo ovaj, izasao idol 2 i volo bih njega da uzmem a zadrzim tarifu i sve, a da vrnem ovai fon.

Nijedan operater ne pruža takve mogućnosti.

Xperia S, šta mislite?

Uz'i Lumiju neku.

Nije los, ali js star.
Ako mozes uzni noviji.