Prijava

Problem na Galaxy S3 mini: Kad nema Wi-fi mreže, dakle kad prebaci na EDGE ili HSDPA, ne mogu otvoriti nijednu stranicu na netu, dok ostali ljudi oko mene to mogu. U čemu je vaskolika tajna, đe trebam čeprkati?

ти на твом телефону не можеш, онда даш неком поред и он може? не знам, јебена ситуација. одбија те телефон вероватно, замени га. позз

Drugi to mogu na SVOJIM telefonima, a ja ne mogu na svom telefonu.
Upomoć, šmrc i ostalo....

а па нисам знао да је тако. онда не знам.

мада можда лукс зна, саћемо да видимо.

Virus brt, imao ja isto to.

Brate esi lud, pa Samsung je to, mora da jebe i da dovlači viruse

Kakav je virus, iz koje je kuće? Ko ga plaća? Jel treba root počiniti jal nešto tako?

Trojanca si fasovao, root samo, ne vredi ništa drugo.

i sa terase 13. sprata se baci, po mogucstvu na beton ili u reku.
ne pipaj nista bre. bice sve dobro.

sa terase 13. sprata se baci

KRIVIČNI ZAKONIK

POSEBNI DEO

GLAVA TRINAESTA

KRIVIČNA DELA PROTIV ŽIVOTA I TELA

Navođenje na samoubistvo i pomaganje u samoubistvu
Član 119.

(1) Ko navede drugog na samoubistvo ili mu pomogne u izvršenju samoubistva, pa ovo bude izvršeno ili pokušano, kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina.

(2) Ko drugom pomogne u izvršenju samoubistva pod uslovima iz
člana 117. ovog zakonika, pa ovo bude izvršeno ili pokušano,
kazniće se zatvorom od tri meseca do tri godine.

(3) Ko delo iz stava 1. ovog člana učini prema maloletniku ili prema licu koje se nalazi u stanju bitno smanjene uračunljivosti, kazniće se zatvorom od dve do deset godina.

(4) Ako je delo iz stava 1. ovog člana učinjeno prema detetu ili prema
neuračunljivom licu, učinilac će se kazniti po članu 114. ovog zakonika.

(5) Ko surovo ili nečovečno postupa sa licem koje se prema njemu
nalazi u odnosu kakve podređenosti ili zavisnosti, pa ono usled takvog postupanja izvrši ili pokuša samoubistvo koje se može pripisati nehatu učinioca, kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina.

Epilog: Odnio telefon kod druga u servis. Na Samsungu je bio trojanac, instalirao se skupa sa DU Battery Saverom. Urađen root, sa stock roma 4.1.2 update na 4.3 (Cyanogenmod 10.2), sve radi ok. Naravoučenije: Ne instalirati nikakve "štediše" baterije, jebu mater đe god stignu.

uzeh na kraju g3, nijedan telefon ne sme da ima ovoliku moc

Odličan izbor, u zdravlju nek te služi!

Pa to majstore.
Nek ti je sasrecom i da slikas neku dobru golotinju snjim :)

Koko GB si uzeo?

3gb ram, ali opet uzima dosta memorije, bar mi clean master tako kaze uvek je iznad 2gb, mada ja ne osecam nista leti samo tako, instalirao sam razne app fejsbuk viber i google usluge ubijaju ram, pa je zbog toga mozda, ali opet kazem ne osecam nista

Da imaš z2 taj problem nebi imao pozz

Jeri pametno da sam rutujem telefon? Izasao je iz garancije