Prijava

Koji procesor ima taj fon

Jebi ga, Z3 je bolji od Z2 al' slučajno naletio na ovaj oglas kontam da prodam nešto izkuće d'uzmem lol

Zapravo nije. Samo je skuplji. Ne govorim ovo što imam z2 a nemam z3 nego realno.
I da, dobar je taj tel soglasa, vredi te pare.
Pored dvojke imam Xperia T, brate neš verovati da dualkor radi ko kvadr, ni jedan ni drugi nikad nisu zaštekali, slikaju odlično itd itd. Sve isto.

Jebe Z onaj TFT ekran, ka' iz praistorije.

Ja imam sad xperiu S, dual procesor, jebi ga nekad zašteka, ipak 4.1 android al' sasvim solidno radi sa obzirom da je izašao 2011. Elem, da imam pare ne bih se premišljao ni sekunde između Z3/Z2 i ajfona i galaksija

Što nemaš noviji android? Nikad ova T nije zabagovala, nikad.

Ma sestra mi dala da koristim ovaj dok ne kupim nešto bolje, fora je telefon je još uvijek na švedskoj 3g mreži pa neću da ga rutujem i ubacujem sistem sam jer sjebaće se nešto oko koda pa onda sranje, a nema noviji sistem za LT26i još uvijek, valjda izađe.
Odo' igrat' kladžu da skupim 400km lolo

Vako:
trebao bi mi android telefon sa sto vise memorije. Samo je to uslov. I da ima njireles. Ne mora ni da moze da zove ,bukvalno...
Jel postoji tako nesto?

Ima i zove se tablet :)

Šta uzeti? G2 ili Nexus 5?

Nadam se da ne misliš na Motorolu G2, nego na LG G2. Žena ima, prebi telefon kako dobro šljaka, bolja baterija, sve radi dosta brže. Neksus dobar, ali izvikan, kao kod nas čađo zvani Golf ;-) Ista im je konfiguracija (oba je proizveo LG!), ali odnos uloženo-dobijeno je bolji kod G2. Opet, sam prosudi, ali ja se ne bih dvoumio ni sekunde. Pozdrav.

Fala na savetima. Na kraju sam dodao još para i uzeo G3. Telefon je surov!!

Pokvarijo mi se Idol :(

Ali nadam se da necega poprave da uzmem Belloa OPA

Koliko je zakonski rok za popravku?

Borise, izvadi mu džigaru par dana i javi rezultate. G3 jebe linearno.