Prijava

Borkane ako nemaš soma evra daj otkaz, pući ćeš

Počeo sam da lupam recke kad mi ljudi to kažu. Ti si šesti. Nemam ni blizu. A najzajebanija stvar - solo sam u kancelariju. 100 kvadrata opremljenog zatvora, a nemam sa kim dve da progovorim

rekao si nam sve samo ne cime se bavis, je l tajna organizacija neka jbt

stalno zauzet, kancelarija, mnogo mejlova, plata manja od soma... hmmmm

jeste, posao mi je pod oznakom strogo poverljivo. Obzirom da smo u Srbiji, ako ti kažem morao bih da se samoubijem.

Ako nam ne kažeš, kaznim te sa još gadnih slika nedonesene đece ;-)

Ima ko onu kad je onaj fetus u piksli i gašene cigare po njemu?

Clannade/sose, familijo, moraš znati granice gadosti.

Nađoh je brt. Neka reklama za borbu protiv pušenja... mislim da ovi borci protiv pušenja treba da nauče da više ljude truju ove gadosti nego katran

Evo ovako link do slike jer je malo ogavno stvarno

Па реално јбт, то је превише на некул начин.

morao bih da se samoubijem.

borko nemoj se ljutit ali ovo je grmatički nepravilno sem ako nisi namerno
jebalo vas samoubistvo a i suicid, otuđili smo se skroz
inače kaže se ubiću se a ne samoubiću se jedino možeš reći izvršiću samoubistvo ili samoubojstvo ako si hrvat

borko nemoj se ljutit ali ovo je grmatički nepravilno sem ako nisi namerno
jebalo vas samoubistvo a i suicid, otuđili smo se skroz
inače kaže se ubiću se a ne samoubiću se jedino možeš reći izvršiću samoubistvo ili samoubojstvo ako si hrvat

Čekaj sad ne razumem. Hrvat ne može da kaže da će se ubiti, već samo samoubiti?

Supruga treba dobiti iPhone 5S. Neko ima? Neki savjet? Kritiku?

Meni je iphone krš. Odmah bih ga prodao, i uzeo neki android. jbg, iphone mi je nekako porez ma budale, ali to je moje mišljenje

Ali ova moja treba dobiti. Mislim na telefon.

Па може га и продати.

Dobar je iphone, ali potpuno precenjen. Sto se u tvom slucaju moze pokazati kao dobro - odmah ga prodas, kupis odlican Android za 200 evra, a za razliku odete na neko solidno putovanje.

Uradi mu odmah dzilbrejk i cepaj. Jbg ja sam navikao na ios i nikako ne bih mogao da predjem na android i plus je izrada telefona kod ajfona mnogo bolja. Jeste mozda malo precenjen al jbg i marka se placa (bas sam citao neko poredjenje, to ti ke ko sa autima i reno i bmw istu funkciju imaju al bmw je bmw), ja sad za neki dan uzimam sesticu a do sada sam imao 3gs i cetvorku vec dugo koristim i prezadovoljan sam. Inace imas dobar sajt sa tutorijalima za dzilbrejk i ostalo omizio.com a ima i forum isrbija.com

Милоше, ипак мислим да плаћаш порез на будале, а не марку. У овом случају случају бенка је андроид а рено ферари. Ти добијаш реноа по цени ферарија. А БМВ је и даље јачи од Реноа који кошта ко ферари. Само рено има кастом фелне и то му дође то.

Кад већ спомињеш ауто, гледао сам видео где лик за цену једног мекинтш рачунара купи јачи пц и још ауди а4 стар 6 година.

Не знам, мени је то стварно превише пара за модни детаљ.

Nisi me razumeo, ne kupujem ja ajfon da bih imao ajfon ili da bih se kurcio ili zbog marke i modnog detalja. Jednostavno nisam nikada imao android i toliko sam navikao na ios i meni pruza ono sto ja zelim od telefona i meni odgovara a ako vec imam novca da priustim to sebi nema veze sto je malo precenjeno (mozda i nije, kako za koga ali slazem se da bi mogli biti jeftiniji). Prvenstveno moj razlog je ios operativni sistem a tek posle druge stvari, nije mi toliko izgled bitan al mora se priznati da mnogo bolje izgleda od samsunga koji deluje kao kineska plastika a cak sta kod sestice mi se izgled i ne svidja toliko koliko je bio dobar kod 3gs i cetvorke.