Prijava

koji je to model?

Janpi, neko je pominjao na četu neke Španske proizvodnje pre neko veče. Kaže da odlični su. Vidi šta kako. Ili sam sanjao da ga jebem

Mozes G630, G6, ima jos nekih za te pare.

srce mi se slama kada vidim da moram da dam 20k za telefon :D sirotinjo i bogu si teska

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/4340/Huawei/Ascend-G630

mane "previsoka cena" 160 jura kao bolje uzmi samsung galaxy 3 od 250 evra lol

За те паре узимај галакси 3 нео или узми лумију 640

Ja se zamenio s bratom na mesec-dva pošto mi treba android, dao mi neki Huawei koji ima iste spec kao moja Lumia a skuplji je. Jebem ti koje je ovo govno, telefoni nebo i zemlja.

Чоњеница је да у том нижем сегменту лумија разбија јебига. Андроид је превише посран систем и троши брда ресурса

Tuljane naš kako me boli kurac za resusrse koje troši na Z2
L O L
O
L

КАПИРАМ ТЕ ПОТПУНО, И МЕНЕ ТАКОЂЕ ЗАБОЛЕ

Љ О Љ
О
Љ

АЛИ ВАЉА СЕ ПОМОЋИ СИРОТИЊИ, ИЗВЕСТИ ИХ НА ПРАВИ ПУТ

Чињеница је да у том нижем сегменту лумија разбија јебига. Андроид је превише посран систем и троши брда ресурса

Generalno razbija Lumia i u višem segmentu, ali u Srbiji ljudi nisu čuli za drugo osim Samsunga, a seljačinama se sad ispunio san da mogu da kupe Ajfon na ugovor da ne moraju više da kupuju po privatnim radnjama šanirane ili skinute sa neke mreže preko.
Android nije toliko loš sistem, nego što ljudi preteruju i opterete telefon sa gomilom nekih bespotrebnih aplikacija i normalno da će telefon početi da štuca.

POZDRAV JANPIJA

LG SPIRIT

POZDRAV

vjeruj mi

LG SPIRIT
LG SPIRIT
LG SPIRIT

yeahbote, kakvih glupaka ima na ovoj temi. ili trolera xD

Taj HTC ima slabu rezoluciju ekrana, i slabu kameru. Svaki zvucniji proizvodjac - LG, HTC, da ne pominjem Sony ili Sljamsung, u tom rangu ima neki kompromis. Zato i preporucujem Huawei, to je treci najveci proizvodjac mobilnih telefona u svetu, solidnog kvaliteta, a pristojne cene.

Džeriko, a jel FLEGŠIP?! Ako nije FLEGŠIP, ne valja!!!!

Flegsip za te pare - samo ako je ukraden.