Prijava

http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g615-5257.php
NAŠO OVAJ ZA 80 NA KP NEVERA ILI PREVARA?
NE TRAŽITE LINK ZNATE DA VAM NEĆU DATI
NAJAČE DA DOZVOLIM DA TRČITE TAMO SAMO DA BI GA SUTRADAN PRODALI ZA DUPLO I OKAČILI U KAKO DO PARA E PA NIŠTA OD TOGA

kaže u nemačkoj kupljeni star godinu i 3 meseca sve radi i 80 košta

brt
huawei

to ti je kao da vozis baotian skuter.

Mislim da i inace polovan sa tim karakteristikama toliko kosta.

http://www.gigatronshop.com/mobilni_telefoni/samsung_galaxy_core_prime_g360_siva-49367

uzeo ovaj.

20 000 okruglo 4g, 4 jezgra, 5mp kamera, ima blic, fino se cuje, 8giga, 1 giga rama... izgleda lepo, nije mali nije veliki lololo taman.

SRANJE TELEFON, BOLJE DA SI AJFON KUPIO.

aham, za 400 jura lol.

ili mislis na ocajnu cetvorku?

razmisljao sam i o njemu ali staznam odlucio se za ovaj. vise sam obratio paznju na zvuk nego na kameru, (koja je odlicna i na ovom samsungu). iz raznih razloga su otpali htc, sony xperia m2 i ostali gore navedeni. neki nemaju blic, neki losiju bakteriju, neki nisu 4g...

Sta znam, kada bih uzimo uzo big spirit, naravno oko 20 000..
Mada drugarics je uzela g6 iako je stariji sasvim je super.

Janpinjo si gledao Xperiu T?

pa gledao sam da uzmem pristojan fon a da ne puknem ogromne novce. koliko vidim xperia t je 270jura...

kapiram ja to sale al jbg zivim sam, 1300 din su mi ozbiljni novci. imam svoj stan, svoj auto, to kosta...

prosle godine sam kupio ves masinu :D i komp, ove fon i dajboze tamo u novembru masinu za sudove ili tako neki kurac. a da sam dao 400 evra mogao bi da sedim kuci celo leto npr...

evo sad gledam da uzmem neki pri pejd paket. ako ga budem placao recimo 1500 din mesecno dolazimo do toga da ce net, kablovska i racun za mob da me kostaju vise od struje telefona i grejanja. a to je jebeno izdrkavanje

mozda je trebao post u "moram nekom da se izjadam" lololo

Brate sry ja sam kapirao da je 150.
Imam je ja, jebe tel brt.

Bohor teo samo da kaze kako ima xperiu T

Oko Lumie pomoc trebam.

Šta ti je Papete s Lumiom bilo?

janpi hasaj blata govnjivog jebo te samsung i el dži huawei je jedna od najachih kompanija ikada
ne znam zashto toliko ljudi ima predrasude oko tog prozvodjača, uostalom nisam čuo od nikoga neke ozbiljnije zamerke a i daleko su povoljniji od raznig samsunga i hateceova pa čak imaju i kvalitetniji hardver od htc-ovih mnogih modela, evo ja kupio desire 310, rezolucija ekrana nula, nema indikator za obaveštenja poruke prop pozive ono što blinka zeleno ili crveno,ostalo ok maska većini korisnika šklopoće, a mome huaweiu y300 nakon skoro 2 dine ne fali apsolutno ništa i draži mi je od novog (htca)
nokia takodje štanca skupe telefone ali mislim dosta pouzdane samo što jebu keve sa štednjama, recimo ne dobiješ slušalice ili nešto tako...
HUAWEI ZA SAD NAJBOLJI ANDROID

dao sam 75 jevra za desirea, nije losh, preporuke
p
r
e
p
o
r
u
k
e