Prijava

Šalabajzer

Seltik, odgovorio, zahvaljujem i ovdje.
Ciklon, izgleda da jeste, kad je prvi kvar, ali, nakon prve popravke garancija više ne važi. Tako su mi rekli.

I na tarabi svašta piše... Hohštapleri su, bre.

@Sale d snajperist
Znam, ali, kod mene je pijanski faktor. Poslije popravke kvara koji je ljudski faktor, garancija ne važi.
Lukac, jebeš MTEL, znam, ali mi se preko firme potrefilo jeftino...
Ciklon, kolju, sve mi je jasno, već sam napisao da drže na popravci telefon po mjesec dana, čisto da se smoriš i odustaneš. Eto, mene su smorili.

Svaka moja garancija do sada je zavrsena i vise nego zadovoljno.

Inace, kod nas je zakon ako zadrze mob vise od 45 dana mozes da trazis nov uredjaj.
I inace mislim ako servisira neovlasceni servis pada garancija.

Naravno da pada.
A da se userem čekajući 45 dana. :) I, naravno da neće probiti rok, ne brini.
Inače, pri ovakvim slučajevima oni mi trebaju dati uređaj da se služim, dok se ne završi moj. Gospođa u MTEL-u mi ladno rekla, nemamo jbg. :D

Pa da, nemaju jbg..

Ja saam dao idol 1 na popravku u handy, dali mi zamenski (neki klosarski al radio poso) i na kraju nisu mogli da mi poprave i dali mi nov novcat idol 2 leeel

Ha, srećniče.
Ma, ja nemam živaca da se jebavam s njima. Mogu samo početi za vratove 'vatati. Odnijeću lijepo u servis koji mi je Seltik predložio, isukati keš i ćao. Ne vjerujem da je skupo.

Ma znam.
Al moj brat nije hteo da se cima sa ovlascenim servisima pa je najebo.

Jebe mi se. Dobio sam ga preko firme za mardžon, nemoj sad da ga razbijem!:)

A i Seltik kaže da ovi što ih je predložio, rade odlično. Vjerovaću.

Ponekad se mislim da ovi sto popravljaju pod garancijom nekad namerno drze dugo to da ti se smuci iako je popravka od 20 min.
Ili odma vide da ce trebati novo a onda svejrdno cekaju da prodje zakonski limit vremena ne radeci nista pa ti tek onda daju, eto onako cisto da te zajebavaju

Meni realno i mobilni i komp u dve nedelje sve uradili..
Vise od dve nista nisu drzali..

Moj drug kupi Toshiba tv od cirka 100k dinara, 96 mislim da bilo. Posle godinu i nesto dana pojave se mnogo lose fleke, odnese, cekao ih dva meseca, na kraju poceo da jebe mater tamo, oni i dalje kao nista, trazio ili robu u vrednosti ili pare, a oni se prave ludi i baja pozove onog lika za zastitu prava potrosaca iz BG-a. Taj ih pozove, pripreti im svim mogucim tuzbama, evo ga uzeo neki Panasonik smart tv isto od 50 inca za 98 hiljada i neki stampac mnogo besan (treba njegovom caletu posto je fotograf), doplatio nesto oko 200 evra i to je to. :D

Lumia 930, moze li da se nadje za ispod 300e?

Sindjo i ja imam te fleke, idem da odnesem ih oderem.
Dziso, otkud se ti razbacujes spare jeri bre?!

Inace dziso, 330 najevtinije.

Electrolover moze za 250

Jebiga dziso, ustekalo se. Mada ne bih dao preko 300 jesa za tel.

Bluskaut, mislim na nov, jok polovan.

Jbg dziso 330 je najniza sto nadjoh.
Mora vindouz ili?