Prijava

Sanose, Xperia T i ne zajebavam te. 13 mpx kao samsungovih 20 fazon, baterija sa stamina modom drži brda sve ove aplikacije plus 5 igrica tera nikad bag nije imao.

ЛАЖЕ ТЕ БОХОР, ЊЕСРА БРТ

ЈУРИ КЕЛТА ДА НАМ ДОНЕСЕ ФЛЕКС 2 ИЗ ШВИЦЕ БРТ

ае уозбиљи се туљане један слепи. Сад ћу да видим карактеристике за тај флекс 2

А БРТ ИМА ПРЕБРУТАЛНЕ, ИМА ПРОЦЕСОР КАО СВИ ФЛЕГШИПОВИ МОГУЋИ МЕЂУТИМ У ПРАКСИ СЛАБИЈЕ РАДИ

АЛИ СВЕЈЕДНО ЗА 200 ЕВРА ТОП ЈЕ

Brt ozbiljan sam guglaj avtobuse pa vidi

хаха јеботе 500 долара овај флекс па не серем ја паре

колика је разлика у цијени нових телефона код нас (Србија, Бих) наспрам западних земаља?

ма не кажем теби бохоре да се уозбиљиш, кажем злепом. На коју си ти Xperiu мислио, T3? Требао сам да напоменем да сам тотални нуб за телефоне

Виндовс је Тина Тарнер а Андроид Венди, то је неко поређење отприлике.

windows je u fazi raspada jer je preminuo, a android upada fiat stilom karavanom na svadbe i ubira novac?

al nemoj pogrešno da me razumeš, furao bih ja to

Виндовс је Исус и данас је васкрснуо. Андроид је јебени Понтије Пилат коме ће се Исус насрати у уста чим опет уђе у штос живота.

Данас стварно виндоус васкрсно је, одличан је онај десктоп мод на лумији најновијој

uh danas vidim onaj Blackberry Passport...sta mislite o tom telefonu 400 evra? nije da imam taj novac...ja imam licno htc wildfire s to je telefon za najmanje zene

slusaj bohore ja sramotu nemam ja sve mogu da ti kazem sta mislim takav sam

Виндовс је Исус и данас је васкрснуо. Андроид је јебени Понтије Пилат коме ће се Исус насрати у уста чим опет уђе у штос живота.

Oće kurac. Posthumno se niko nije posrao nekome u usta. Zato, seri dok si živ, jer život brzo teče!