Prijava

Nije to isto, nemoj da zajebavaš. Meni je dizajn sjajan, oduvek sam voleo telefone na izvlacenje, a i Blekberi je poznat po sjajnoj tastaturi. Po meni, to što si naveo i nisu neke mane, naprotiv.

Meni je zao sto sam preskocio onu generaciju bocno kliznih telefona tipa nokia n7 i sl.

Da li je neko od korisnika windows telefona (windows >> android) našao nešto poput swiftkey-a, kompatibilno s windows-om? Zahvalan bih bio jako.

Druye ja sam preskocio 90% generacija telefona, evo koje sam sve imao
1. Neki maleni simens
2. Sony Ericsson k750i (ubica)
3. N90 (ili 95 zab sam) mocni simbian jebe
4. Nokia X2 jebacki telefon, bas bas jebacki smekerski
5. Xperia J sranje ali opet nekako jebacki
6. Nokia C5 sranje
7. Galaxy s3 strebersko sranje, ocu ajfon
I naravno gomilu gomilu nokijinih random telefona obicnih bez tac skrina i qwerty tastature

Coa, nažalost, to ima samo za nas sirotinju na androidu i jedini je razlog što još nisam prešao na windows, jednostavno, kucanje i razmena poruka su jedna od osnovnih funkcija mobilnih aparata, a windows nije ponudio elegantno rešenje, ko će još gubiti vreme na kucanje slovo po slovo. :///

Loš tel ovaj. Blekberi je imao foru sa tačom koji krcka i uleže. Tj ekran uleže to je ok fora bila

Искрен да будем, то је жестока замерка виндовс телефонима, а тек пре неки дан сам схватио и да камера на 535 нема опцију зумирања, што ми је непојмљиво онако, и уз то лоше реагује екран у влажним условима, а позната је ствар колико влаге се лучи кад сам ја присутан, али упркос свим овим недаћама, ипак андроид << виндовс.

љољ ето још једног доказа зашто је вињдовс срање, јер има 4 апликације целе на маркету

иначе ја сам пре неких фазон 9 година иамо јебени телефон на тачскин и са кверти тастатуром и изгледао је брда лепше него ово позерско срање

сјајан тај сониериксон био је

http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2006/02/M600_graniteblack_in_use.jpg

A sjećam se tog. Bio je i onaj P1

Мајкрософт једно време плаћао по 1000 евра да напишу иоле кориснију апликацију за Апп Сторе, да није само лоптица која скаче на екрану и не ради ништа

Koliko se zaludjujete da je Windovs bolji od Androida jbt hahaha

Ma napušite se vi Majkrosoftu kurčine. Smrt Androidu !

sent via Microsoft Lumia 640xl

Pogle Shomiju, čak im i opcija "sent via" ne radi kako treba, već brlja
Windows govno

Morao je da edituje post jbg xD

Šta možeš napisati kao plus Win u odnoru na And osim ima dovoljno šta meni treba. Viber, fejs i blic? Zapravo blic nema hahahaha

Hahah debeli mi prsti, nije Lumia kriva.

Мајкрософт има или добре или крш моделе, нема 50 нијанси сиве као Андроид
П.С. Ко јебе Нокију што није прихватила Андроид

Coa, kako nema zum, upali Lumia Camera aplikaciju i vuci prstom gore-dole.

Hahah coa nubara misli nema dugmiće sa strane i sad ne može da zumira.

N O O B
O
O
B

Onda ok, duša je bitna