Prijava

ух нисам се дуго курчио на овој теми имам два флегшипа тренутно нексус 6п и хтц 10 курац ми је ненормалне величине

Kakav je HTC 10, Tuljane?

Хтц 10 - одличан је

Њиме сам заменио нексуса, продајем њексуса га сада. Иако на нету кажу да 10 тка има бољу камеру, међутим мени се чини да је на 6п боља. Њексус има већи екран на папиру, у пракси је скоро исти екран јер хтц 10 има хардверске дугмиће. Што се софтвера тиче, хтц је постао скоро го андроид као и на њексусу. ТИпа само пар апликација фаричких има а не ко на сумсунгу 300 апликација које дођу уз телефон.
И хтц је доста боље одрађен од нексуса, има доста бољи алуминијум и доста боље лежи у руци.

Оно чиме сам највише јебено одушевљен је ДАЦ. Јебено најбољи звук на слушалицама који сам икада чуо. Али јелте да би се то искористило требају се имати флегшип слушке, мада и оне што дођу уз хтц 10 су доста добре

Углавном ако оћеш узимати нови флегшип телефон - ХТЦ 10 је сигурно најбољи избор који можеш узети

Kakav je, da li ičemu valja Sony Xperia E5? Pitala me mlađa sestra, pa ja, kako se ne razumem u telefone nisam mogao da joj odgovorim.

Pitala me i generalno kakvi su Tesla telefoni i da li joj se više isplati da uzme neki Tesla model ili ovaj Sony E5.

Hvala!

Tesla-sranje je. Soni zakiva.

Za ostalo pitaj ove obavestenije

Fala brt, svaka informacija vredi

Тесла је смеће, немој то да узимаш

Нека узме тог сонија, има га моја риба и задовољна је, користи га већ шест месеци

ако узима преко оператера, мислим да јој је то најбољи избор.

Ако узима за кеш, можда се може и боље нешто наћи типа неки меизу или ксаоми

Fala, reći ću joj, kako mi je rekla, gleda valjda preko mts-a da uzme nešto, pošto joj se prethodni telefon sjebao.

дада, онда без бриге то је најбољи избор. Ова моја је исто тако узела преко мтса

Jedan moj drugar uzo tog teslu, posle mes dana nosio na servis sjebo mu se zvucnik, i nisu mogli da oprave

i jedan moj drug je isto to uradio

Ok, fala svima, preneću sestri da ni ne razmišlja o tesli, i da razmotri oko ovog Sony Xperia E5.

Vidi ovog majmuna

Ćilmo, nemere se otvoriti ovaj link

Jel zna neko nešto o Pikselu? Meni došlo vreme da menjam S5 za nešto novo, ali realno nemam potrebu, još uvek šljaka sve kako treba, S6 i 7 su samo korak u nazad, a ajfon mi nije napet... par ortaka su mi rekli da pihel jebe, ali nisam baš skapirao zašto.

Dobar hardver koji glatko tera najčistiji mogući Android, odlična baterija, verovatno najbolja kamera u telefonima trenutno, kvalitetna izrada. Meni se lično jedino dizajn ne sviđa, al sve ostalo jebe.

Thilmo, sad je ok link. Odličan trip, samo ne znam koliko žita treba dati za to :-)