Prijava

Il jebe u zavičaju. Al veza ne trpí

Pa jeftinije mu kurvu da plati... Al poenta je da nekad tako zasednes malo popijes prijebe ti se a riba ti 250km daleko, u toj vezi oboje znaju da se ono drugo vrlo cesto jebe s nekim al se prave ludi kao jea jea mi imamo vezu

A lako je za jebanje
Treba neko lijepu riječ da ti udjeli eh

Nemam brate pojma meni neshvatljivo to

Veza na daljinu ili to sto neko prica sa svojom devojkom? xd

Pa oba jebes mu mater xd

Brat uzo mi 5s
Fin telefoncic, dobra kamera, otisak super brz, sve u svemu kulturan telefon

Žena u mene koristi 5s već 2 godine, brzo radi ko zmaj. Jedino je malo govnjivo prebacivanje muzike i to, moraš sve preko iTunesa.

Xiaomi mi 5s
Ne govnophone

Haha, Sale, i meni je bezze, ali majku mu, šljaka.

Evo da javim kako ide osmica - ogroman korak unapred! Staklo napred i pozadi, brza preko svake mere i ekran koji ne može da se umusavi ne znam šta da radiš. O 4k rezoluciji i slici da ne pričam.
Zadovoljan sam.

Če džabe pišeš to
Sad će da dođu majstori da napišu da ima kineski neki puno bolji za 450 evra manje ili Seltik da postavi neki Lenovo sa boljom baterijom

То ти је стандардно наше паметовање, увијек знамо боље од неког шта је требало да купи, узме и уради. Узмеш, брате, оно што ти се свиђа и ћао. Твоје су паре, шта има сад неко да те убјеђује како је ово или оно боље. Што би наш народ рекао "не једе ми 'љеба". Нека је са срећом и да те служи квалитетно телефон, Че.

če a koliko je sad sati kod tebe?

Loše si upotrebio izraz koji koristi naš narod. Kad nešto ima visoku cenu koju moraš da platiš, to implicira da si te pare mogao da potrošiš na ljeba, tako da ti zapravo jede ljeba.

Rađ previše pametuješ zadnjih par dana ok?
Može ti neko polupati pičku. Reme npr jer si ga ispalio za pivo pa ima razlog plus

Arminvanburen i ja sam tako mogao da pitam jel valja ovaj sajt za punjace i stavim /iphone-punjaci/iph7, mislim, ne razumem