Prijava

Sve što možeš je da slike pomeriš na Sd karticu a da ti tel bude prazan za apdejte i to ti je to

Sony najbolji tel sig

па неке основне апликације што користим, нисам ниједну игрицу убацио и то, не треба ми ни за курац

него што ваљда ове фабричке апликације доста заузимају

ima onih aplikacija koje ne mogu da se uklone jos kad se apdejtuju vremenom to zauzima gomilu prostora

Bač, nađi te (silne) fabričke app u podešavanjima i isključi ili ako ima opcija "Prinudno zaustavi".

Sad manje zauzimaju apdejti, nedavno su to korigovali na androidu.

Uvijek nakon nekog vremena odes u storage na fonu, pa u transfer data to Sd card i tu kliknes sve da se prebaci na sd karticu osim aplikacija.
Za kameru se u njoj i namjesti da se na sd sve snima, no sa aplikacija slike(viber, facebook...) i ostale zajebancije ne idu direkt na sd karticu, pa ovako samo kliknes i prebaci ih, 3 sekunde posla :)

Иди и на менаџер телефона, имаш опцију да укључиш ослобађања меморије, брише ти неке непотребне фајлове и предлаже неке од апликација за брисање. Плус можеш да се ослободиш неких процеса који ти узимаји рам.
https://image.ibb.co/eYTOH5/Screenshot_2017_07_24_10_50_38.png

Pa iskljuci automatski apdejt i apdejtuj ono sto ti treba....
Uvijek imas opciju vracanja na fabricka podesavanja :)
Prijatan dan i svako dobro.

Prodaj taj Huawei i auto i kupi ajfon, kod njega nema takvih apdejta xD

Stigao mi HTC 10. Prvi utisci:

- ošišan HTC Sense, nema dupliranih aplikacija HTC-a i Googla;
- zvuk odličan (razgovor, zvučnici, slušalice), iako više nema stereo zvučnika;
- punjenje nije mit, napuni se 0-50% za pola sata, a potpuno punjenje uz fast charger je oko 80 minuta.
- Fingerprint skener odličan, nema kašnjenja;
- Usb 3.1 vrlo brzo kopira s računara i kontra.

Ostatak utisaka drugi put, dok testiram kameru i sve ostalo; inače, ovako na prvu bih svima preporučio ovo sokoćalo.

Kolko para? Imam m8 i rado bi ga mijenjo.

Danas sam prodao svoj M8. Ovu desetku sam dobio.

Jel bolji kolko od m8?

M8 je stvarno dobar.

Znaš da sam se teško rastao od njega. Ipak, vrijedilo je.

koliko je m8 sad?

гугло сам како да се растерети то мало и не могу да нађем па ако неко зна овде решење нек ми напише

Sve sto su ovde napisali vredi, ali nije ni blizu dovoljno. Resenje da oslobodis OGROMAN prostor je sledece: my files/device storage/android/data. Cekiras SVE u tom folderu i obrises.
Voila, oslobodio si MORE prostora, i ne, neces sjebati nista, sve ce raditi i svi podaci ce biti tu. Ja to radim kada mi se smanji prostor, a prvi put kada sam to uradio oslobodio sam 3 GB!
Slucajno sam cuo za tu foru, i mislio sam da je navlaka da sjebes telefon, medjutim toliko sam bio popizdeo da mi je bilo svejedno, kad ono-radi...
Msm, ne mora da mi verujete ali valjda ste do sata skontali nisam u nekom uber trol fazonu...

Jepse torazulu, sad sam obrisao provokativnu sliku od koleginice sa posla ... još sam te i poslušao za Telenor banku (koju su sad kupili neki Bugari) i otvorio račun, ima stvarno da se roknem na kraju.