Prijava

Rasni stavio govno na avatar!

Ne znam je l' bilo.
https://www.youtube.com/watch?v=A-y1N29vH2Y
Ahahahahahahah,jebem ti zivot!

e ona brankica kako se prezivaše...
ona otrovnasikaozmijaproćićeškoćuruvija...
potpuno jebljiva riba. ali potpuno

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/483796/Pogledajte-kako-Dacic-peva-Miljacku-u-autobusu
сиротињо јел слушаш лоло датсхитј класитсцхан тролл

Pošto radim u gradu u kom inače ne živim, nemam previše ljudi sa kojima mogu da pijem kafu ili doručkujem na pauzi jer su mi kolege s posla šupci od ljudi, zaista. Jedna žena je kul, al ima 60 godina, jebiga. S ostalima sam pokušao uspostaviti neki odnos, al stvarno su gnjide. Iz tog razloga sam skontao da danas, za rođendan, nemam s kim nazdraviti i doručkovati ko čovjek (kolege bi naravno prihvatile čašćenje, al dosta je bilo, stvarno mi se gade). Ništa, otišao u komšijski restorančić, sjeo sam, naručio pasulj s kobasicom, kad dolazi neki lik, kaže "prijatno" i samo sjede za moj sto. Gazdarica priđe, pita me da li mi smeta ovaj, odgovorih - "ma jok, neka ga". Čovjek se zove Miro, ima oko 40ak godina što je izuzetno mnogo s obzirom na Daunov sindrom koji ima. Radi u gradskoj čistoći, a dnevni zadatak mu je da isprazni 3 kante za smeće koje stoje u razmaku od 100 metara (to sam kasnije saznao). Ponosan je na svoj narandžasti prsluk. Naručio je Kolu, točenu-2 deca. Doduše, on je rekao samo "kolu", ova mu donijela samo u čaši. Pitam ga hoće li da jede, reče da nije gladan. I tako, uopšte mi nije smetalo što je Miri stalno isplažen jezik i što mu širom otvorena usta otkrivaju 4-5 krnjih i kvarnih zuba. I stalno proizvodi neke zvukove. On je gledao (ili čak čitao) članak) o srpskim vaterpolistima na poslednjoj strani nekih dnevnih novina, a ja sam kusao svoj suljpa s kobajom. Kad je popio sok, samo je ustao i otišao. Bilo mi žao što nije jeo, posle mi gazdarica rekla da se on ne stidi uzeti kad je gladan, sad očigledno nije bio. I što vjerovatno ne pije rakiju, jebiga daunovac je, nisam ni pitao. Kul je Miro.

ja sam jako gadljiv, ne bi mogao jesti...ne na daunovce, nego na nepoznate ljude uglavnom, ako nisu prijatnog izgleda

baj t vej, srecan rodjendan sve najbolje...i sto ne valjaju kolege?

to je ono što mi je čudno...meni se za stolom gade jedino ljudi... uglavnom stariji ljudi koji mljackaju, puhću, čačkaju zube, znoje se i vonjaju na matorstvo...ali ovo danas mi nije zasmetalo ni najmanje...sad se sjetih da sam i za prošli rođendan napisao neki podugačak post na sajtu, baš ću da nađem sad...

сасрећом да буде џоне

Право добра

Ja imam taj trip da ljude nazivam daunovcima jelte u pogrdnon smislu al stvarno imam enormno poštovanje prema ljudima koji se o njima staraju. Svako poštovanje.
Uzgred, Džox sve najjače. Živ bio.