Prijava

Vidi ga što piše pozz axaxaxaxaxaxaxa
Što si popenio koji ti je kurac. Lagano

Takvi čobosi ko ti su ranije bar ćutali. Gomila bosančerosa i mentoloida se pojavila u međuvremenu, da bi se ovde potrudio da pokažeš neku kuloću moraš biti baš bezmozgito.

Idi posterishi papane

Jebem ti, da sam znao da se ovako ljutiš, ćutao bih, svega mi. Oprosti, neću više.

Šalabe, to nisu privatne poruke. To je tvoja podrška autoru Cari.
Istovremeni hejt prema novim autorima.

Tražio si zaštitu u Cari pičko :D

poz Carimire
LOOOOOOOOOL

AJ popijte vi pet šest piva i raspravljajte se sa retardima kao što ste vi. Baš me zanima šta bi vi napisali.

poz

Šalabe, to nisu privatne poruke. To je tvoja podrška autoru Cari.

Podržavam te i dalje, samo nemoj da pizdiš zbog prozivki.

Ok sori buraz,

Trolovo sam

I ja te podržavam. Sve kul.

Trolovo sam

ctrl-z a-la granjka.

ovo bi moglo da se definise...

hteo da napišem u postu: kao Granjka.

al bilo bi proveedno

e, caro, od nekadasnjeg kool lika koji je spemovao zario i palio vukajlijom, koga sam banovo, si postao matora drtina. sa moderatorima se druzhish... NELOL jebi ga. razocharo si ljude, a ljudi kad se razocharu oni plachu. a vukajlija nije sajt za plach nego za smeh.
pocheshi se malo po jajcima i razmisli shta radish:
http://www.lolzgif.com/wp-content/uploads/2012/09/bear-scratch-balls.gif

M E Đ E D
E
Đ
E
D

melanholija i plach za proshlim vrmeneima kad je bilo kool

e, caro, od nekadasnjeg kool lika koji je spemovao zario i palio vukajlijom, koga sam banovo, si postao matora drtina. sa moderatorima se druzhish... NELOL jebi ga. razocharo si ljude, a ljudi kad se razocharu oni plachu. a vukajlija nije sajt za plach nego za smeh.
pocheshi se malo po jajcima i razmisli shta radish:

http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201406/145935/tumblr_mlv6o8XmJJ1rqd92do1_500.gif

Cari se mora priznati da ume da u isto vreme navlači gnev i bude voršipovan od iste vrste ljudi. U neku ruku to poštujem.

Tipa Pazl ga mrzi, Fender ga voli i čezne za malo njegove ljubavi. A isti jbt... Dobra fora.

Brate, Carine fore su ok ljudima koje voze onog Fiću, Italijana kojem se vrata otvaraju na napred.

Ja ne pričam o Carinim forama. Moje mišljenje o tome je poznato. A i koga boli kurac. Ponoviću:

Cari se mora priznati da ume da u isto vreme navlači gnev i bude voršipovan od iste vrste ljudi. U neku ruku to poštujem.

Ja ne pričam o Carinim forama. Moje mišljenje o tome je poznato. A i koga boli kurac. Ponoviću:

E, se sećaš neko veče kad je zalepio plave sprematozoide na tamo onu temu sa pičkama onim princezama i to. Kao plava krv pa plava sperma ha ha jes lud