Prijava

Наместио сам спот за једну од песама, верујем да ће вам се допасти:

Без мрсомуђења, један од бољих инструментала

Какве школске приредбе лептејебо
http://www.liveleak.com/view?i=d5b_1408099087

Taj lik mi je nepojmljiv... jel to neka sprdnja ili šta?

Nemam pojma, ima raznih ljudi. Mada mi ne deluje kao sprdnja, upoznao sam neke slične likove i isti su takvi.

Ма немогуће.

Poslednja strofa OJEBALA! OJEBALA!

Simpatično je.

+1
Bar se ne odnose prema deci kao da su retardi pa im pričaju one gluposti o kupusima i koječemu.

две кифлице до цртице

hahah wtf? citanka za prvi razred?!

A za G-tačku nema ništa...

Pa tako mi rekao onaj što mi je to poslao, zato pitam, ne mogu da verujem. lolo

Sećam se inače kada sam bila četvrti osnovne, tada se učio čovek. Pa je meni to bilo jako zanimljivo i uvek sam učila u napred. I sećam se dela oko reproduktivnih organa, to je tako lepo bilo napisano i objašnjeno, kao nešto najnormalnije (što i treba da bude, jelte), i onda smo na času preskočili tu oblast i išli na organe za izlučivanje. Zašto? Zašto tretirate decu kao idiote, decxko?

A za G-tačku nema ništa...

Sad se setih one epizode iz Saut Parka, ne znam kako se zvala... lolo KAd je kao trebalo da im uvedu seksualno, pa kad ih je učitelj učio seksualne poze i na kraju se fokusirali samo na to i polne bolesti, pa se klinci prestravili. Odlična eizoda.

zato sto su nastavnice biologije nikad dojebane kucke kojima je bezveze da predaju o seksu, jer im budi lose uspomene.

bar sve moje takve bile. osim jednog lika koji bio retard.

zato sto su nastavnice biologije nikad dojebane kucke kojima je bezveze da predaju o seksu, jer im budi lose uspomene.

Mislim na četvrti osnovne, i tu se uči čovek, kao i u osmom. U osmom smo sasvim lepo imali sve ispredavano. Ali u četvrtom smo skroz preskočili tu oblast, što je skroz retardirano jer dosta devojčica dobije menstruaciju za godinu-dve.