Prijava

hahaha, vid kengura, hoda na četr noge.

Ma, taj izbor za mis je proseravanje, izabere se iz uskog kruga i to je to. Moja poznanica je trenutna mis Srbije.

A jebem ga, znam da rade štele tu, ali ova ipak više liči na kobilu, nego na žensko čeljade.

Kad smo kod kršetnja, ja sam jutros proba da radim trbušnjake i da se krstim dok se pridižem... nije lagano po pitanju koordinacije mogu vi reć.

Sve je to stvar vjezbe ... Ja sam tako dobro naucio, da ne pravim razliku izmedju lijeve i desne ruke .. Prelagano mi ide sa obije.. pa cak u isto vrijeme mogu da se ne zbunim

Ko oće da trenira tu vještinu dvostrukog krštenja onda je dobro za početak da se jednom rukom krsti odozgo nadolje a drugom zdesna na lijevo...
Totalni početnici u vještini krštenja mogu da probaju za početak i polukrst, ono ka Teodosić samo čelo i desna sisa da se taknu.
Gospodu je najbitna namjera.

Totalni početnici u vještini krštenja mogu da probaju za početak i polukrst, ono ka Teodosić samo čelo i desna sisa da se taknu.
Gospodu je najbitna namjera.

HAHAHAHAHAH

http://images3.kurir-info.rs/slika-900x608/milos-teodosic-foto-printskrin-1410612708-567059.jpg

Zdravo.
Ovde vaša noćna mora,
dragi Vukajlijaši i
Vukajlijašice.
Moderatori i Moderatorke.
Admine.
Dame i gospodo.
Revoltiran vašim kriterijumima i
subjektivnim brisanjem sadržaja
na ovom sajtu,
primoran sam da načinim ovakav
korak.
Kao što ste primetili,
sajt vukajlija.com ne funkcioniše
normalno danas.
Uz jedan manje server, kako
drugačije i da funkcioniše?
he he.
Ovo je moje prvo upozorenje.
Do kraja dana ću vam vratiti
server.
Ali ukoliko nastavite sa
banalnim bahaćenjem po sajtu i
brisanjem svega kvalitetnog,
biću primoran da ugasim svih
šest servera sajta
vukajlija.com.
Ne zajebavajte se sa sudbinom.
Možda nisam član mainstream
anonimusa u Srbiji,
niti imam ikakve veze sa njima,
ali ne zaboravite:
i ja sam anoniman.
I ja sam legija.
Ni ja ne opraštam.
Ni ja ne zaboravljam.
Očekujte me.

uapsiće te vučić
ČITAJ U NAJNOVIJEM INFORMERU

YeahBatch

па шта мислиш колико кошта мезе и пиће, плус бар двоје да чувају ту ђецу и простор да се изнајми

ја мислим да је то јефтино

Plus jedan star i jedan mlad pop da isceruju Sotonu iz djece kada se najedu slatkog.

Ovoj Mariji Jaksic bih... sis'o palac na nozi!

da sam bio blizu taj ko ga je povredio bi skupljao svoje zube slomljenim prstima, pa zar se deca udaraju majku ti ustašku jebem...

Al naučio je lekciju. Više neće nositi Zvezdine majice džadom!

ту марију јакшић последњи пут кад сам видео на телевизији била је у неком жешће лошем гасу, са неким прљавим индусом који јој је дечко, неке јоге по парковима и паклови.

Previše ruma je učinilo svoje :( RIP
E, ima Svislion neke dobre rum-pločke, kupovo sam na rinfuz, ne znam kakvo je pakovanje, ali su ok.

da sam bio blizu taj ko ga je povredio bi skupljao svoje zube slomljenim prstima, pa zar se deca udaraju majku ti ustašku jebem...

http://borilacki-klub.com/wp-content/uploads/daniel-ghita3.jpg

on ga je udario...verujem da bi borba izmedju vas dvojice bila neizvesna :D

nije ovo marija jaksic na ovom klipu...ako si na to mislio

a inace ona je udata i zivi u indiji za nekog cigancinu njihovog