Prijava

sto se ovaj peronja povukao, kad kolko sam skontao par puta je on podbadao ovog bizona i delovalo mi kao da ga dobija

Ко кога подбадао Пезосе? Вучићевић Вучића?

jbt kako je moguce da se ovi ovnovi ovakvom silom nabadaju glavom o glavu i da im nista ne bude??

ova je prava
može nosem da klikće!

Седим у кући, прљаве косе, умивене циганске брадице и брчића, прљавих чарапа које и сам осећам, прљавог џемпера црвеног са норвешком заставом са стране, гаћама од јуче(ал ја перем дупе после кењања), прљавом трешом, Србија мајицом ношеном 4 пута ал само по кући и нисам се купао од јуче ујутру и чекам кеву да дође и да ми нађе у хрпи прљавих ствари бициклистички дрес да се ознојим и испрљам ко свиња па да поподне дођем гајби и окупам се темељно у кади, онако да седим пола сата и размишљам о пролазности и осталим срањима.

Awww prljav od juce...

напред је лице
назад наличје
брке немам праве
већ само мачије

па пичко једна право мушко чека да му се курац усири по пет дана па се тек онда опере мало онако да не цркавају мачке око њега, ти се ту нешто фалиш што ниси мењао гаће цео дан ај обриши пост пиздунко није те срамота

чуј пере чмар после кењања, да ниси муслиман можда?

зато и не јебеш, позз отишо сам на бајс

па не јебеш ни ти миришљавог чмара него мораш и оњегина да рецитујеш неким гробовима који се заправо ложе на то

мораш и оњегина да рецитујеш неким гробовима који се заправо ложе на то

lolo

Jebiga, radim u bolnici, donosim puno malih baja kući, moram svaki dan, a volio bih da se ne moram higijenisati redovno, onda bi bilo zanimljivo i ne bi bila rutina, već dubokoumni posao.

Mogao bih da se zaposlim u informeru

vidi kako bi im dobru naslovnu napravio
http://i.imgur.com/DAJsx2O.png