Prijava

fak ju javni sektor!

pederaj, al bi bilo do jaja da posedujem
http://i.imgur.com/afYMt4z.gif

Naslušao sam se priča o tim invalidskim penzijama, ljudi bre kompletne kuće prepisivali kao mito za ove u komijama.

lol

btw, koje automobile voze američka sveštena lica?

Неки вероватно имају хеликоптере. Наши су мале маце спрам њихових телеванђелиста и мега-цркви. Да не причамо о политичким донацијама, приватним школама, верским универзитетима и осталим сумњивим стварима.

Eno ti sajentolozi. Znaju sve živo o svakome i puni keša, drže ceo Holivud za muda. Niko ne sme da ih pipne. Pa oni evanđelisti ili evanđeljisti ili kakosekaže. Useravaju se od para. U južnim državama SAD su i jako zajeban politički faktor što Čak reče. Ako hoćeš da zaradiš velike pare i da te niko ne pita odakle, ti lepo izmisli religiju ili novu filozofiju u hrišćanstvu i idi u Ameriku, u neki grad srednje veličine na jugu, tipa Kanzas Siti ili Birmingem. Za nekoliko godina OPAAA. Sedneš u kadilaka, metneš ogroman stetson na tintaru, karaš skupe kurve, ručaš sa sudijama, guvernerima i senatorima, sve oslovljavaš sa "deco" i ladiš jaja u staroj dobroj reci Misisipi.

Или се бавиш њу ејџом, здравом храном, анти-ГМО пропагандом, флашираном водом, кристалима, магнетима, чакрама и осталим псеудонаучним стварима и зарадиш паре. Напишеш књигу о самопомоћи кроз снагу воље и неки спиритуализам и ето кеша.

Eno ti sajentolozi.

Ako hoćeš da zaradiš velike pare i da te niko ne pita odakle, ti lepo izmisli religiju

You don't get rich writing science fiction. If you want to get rich, you start a religion. L. Ron Hubbard, osnivač dijanetike i sajentologije.

@duvac1994 Sine,Ti ni ne znas sta je "DROGA" ne znam ni sto si ovo napisao ako ti se nesvidja samo klikni "Dislike" ne moras da iskazujes svoju mrznju prema ovim ljudima i izigravas SajberKurajbera idi uci lepo skolu,pa kad je zavrsis onda idi na fakultet pa kad to zavrsis pricaj o "DROGI" Ovde nemoj da mi se kurcis i izigravas neko jaje,jer mogu da te salomim da Hodas sav iskrivljenim,Drzajuci se za Gelender!

vde nemoj da mi se kurcis i izigravas neko jaje,jer mogu da te salomim da Hodas sav iskrivljenim,Drzajuci se za Gelender!

jer mogu da te salomim da Hodas sav iskrivljenim,Drzajuci se za Gelender!

da Hodas sav iskrivljenim,Drzajuci se za Gelender

da Hodas sav iskrivljenim

Drzajuci se za Gelender

Ne znam dal je da se pohvalim il pozalim, al mi doslo da podelim s nekim, pa ovde:

Od juce zivim tacno 6 god van Srbije. Nakupilo se :)

Aferim Celte, još godinu dana i pluća će ti biti kao da nikad nisi pušio. :)

Već 6 godina živiš normalno :)

ma, ni pre mi nije bilo nesto lose, bar se ne secam neke velike muke :)

Veruj mi za ovaj sada stadijum života, ova zemlja je sranje. Sa dvadeset ti je do jaja ovde kako god okreneš, ali dalje je grozota.

Jebem li ga, svuda je kurcina ako te stigne zivot... Nije sreca u nekim realnim vrednostima, nego u izbegavanju da gledas mnogo komsiji u bastu i da vidis samo ono sto je izabrao da ti pokaze kao najbolje.

Када бих се селио негде мислим да бих тотално престао да будем србин и престао да се интересујем и све, јер одмах после тога што је овде срање на листи ствари које су ми проблем је и то што ми је стало до србије па се онда нервирам око свега што чујем на вестима.
Овако одем у америке, навијам за никсе, гледам "фудбал", подржавам наше момке у ганистану и сваку другу војну интервенцију и болеее ме курци, моја нова домовина не може да изгуби! лолололо