Prijava

Овако одем у америке, навијам за никсе, гледам "фудбал", подржавам наше момке у ганистану и сваку другу војну интервенцију и болеее ме курци, моја нова домовина не може да изгуби! лолололо

realno, to i mozes u americi. u evropi je malo teze.

Па знам, зато и кажем. Прво што си ближе, друго што у Европи нема таква суперсила, а на крају крајева другачији начин живота.

ma jok, u evropi si stranac, pa zato. mada sve je do pricanja lokalnog jezika na kraju.

Sve je do toga koliko se uklopiš, koliko se saživiš i prihvatiš ljude i zemlju u koju si došao.
Ako to želiš i u tome uspeš, prihvaćen si zauvek.

Па да, и то, а у мојој америци нема тога, људи нису толико плитки, само кажеш ја сам амер и сви су у фазону "кул, ајмо у мек". Прељепо!

Tako ti je isto u nekim krajevima Bosne.

Jutros oko 6.40h. Polazak na posao.
-Šta gnjaviš? Zar nisi čula da sam izašao sa parkinga i stojim pred ulazom?
-Znam, čula sam te, otvoreni su prozori. Nisam mogla da pronadjem ključ od kuće. I zamisli...ostao mi je u džepu..blabla
-Neka, što lepo nisam našao mladju od sebe..
(to mu je lajt motiv jer sam ultrarasejana)

Vozimo se. Ćutimo.

Eto njega, zapanjen:
-Jaooo...jaoo...pa kako...zamisli, jutros se nisam umio...nisam ni zube oprao...kako, bre, to da zaboravim ?!

Bože, koliko sam se smejala...smejala...smejala...

Vozimo se. Ćutimo.

Meni ovo baš tužno.

nije, lepo je kad imaš nekog s kim umeš da ćutiš.

Da, slažem se, ali ovo ćutanje nije bilo lepo.

pa dok se "igraju" u autu, logično je da ćute
da brblja, istjerao bih je iz auta
mislim i fizički nemoguće je tad pričati

Dino Merlin disapruvz
"ali je najbolje u životu
kad imaš nekog s kim možes
lako da šutis."

boktejebo, šta se dijeli sa vukajlijašima, nebitne scene iz života, još neki ha ha momenti

ode mast u propast

FORDE, tebi je toliko bitna da si je prokomentarisao...
(ha, radnja se dešava u fordu..hahah)

Meni je iz mnogo, mnogo razloga to simpatičan momenat...

Znam da je simpatičan, sve to stoji, imam i ja takvih simpatičnih momenata, ali ih ovde ne obrazlažem, na ovoj temi, tj. na forumu u globalu, već to u krugu prijatelja pričam, recimo na kafi ili uz pivo. Ništa loše ne mislim, samo kažem.

Ako vam je auto Ford, onda ću preći preko svega.