Prijava

Natnat
Aman, ne vodi se ovde rat između Beograda i ostatka Srbije. Kako ne shvatate da smo svi u istim govnima, a nije rešenjeu tome da se ćuti i trpi jer zaboga ima i gore!

океј, само кажем да сви остали поштују, а ви терате неки бунт. И то какав бунт, саботирате ГСП тако што се возите а не плаћате карту, и хоћете да укажете на проблеме? Па не иде баш тако. Ако ћете да протестујете, оставите тај ГСП без иједног јединог путника 7 дана, 10 дана... То је бунт, а тај систем "ја ћу да се возим и да не плаћам јер ништа не ваља и све је у курцу и јебе ми се да платим" је мало неодржив јебига.

Ја се слажем да је лоше, ал' није решење свакако тај вид протеста. Што каже келт, плати па се клати, тачније, ако им сви плаћају, а не само садашњих 20-30%, па и нека украду 40% од тих пара, нека 40% оде на сервисирање, опет остаје 20% за улагање.

Pa stvar je u tome da ljudi PLACAJU karte, bar njih 90 %. Ja stvarno nemam pojma o cemu vi pricate.

тачније, ако им сви плаћају, а не само садашњих 20-30%, па и нека украду 40% од тих пара, нека 40% оде на сервисирање, опет остаје 20% за улагање.

pa ovo je nesto najgore moguce sto si mogao da izjavis...cuj ovo, pa neka ukradu i tih 40%...sto bi iko bio budala nije mi jasno? Zato i jesmo banana drzava jer se za sve zivo cuti i pusta se da se provuce...cuj, neka ukradu sta ima veze...pa de to ima u normalnom svetu jbt? necu da iko trpa sebi u dzep moje pare i kraj price...
a da, kad se vozim busom placam redovno kartu, da ne bude da se svercujem

Koja je fora sa ovim deset puta jeftinijim proizvodima? Kineska govna ili je kradena roba? Mada kapiram i da je kradena, ne bi je tako jeftino prodavali

Fora je sto je iznajmljivanje lolo

a vidi stvarno lolo

ma pitam jer sam juce video da je neko kacio one sluske beats by dr. dre isto po nekoj bagatelnoj ceni pa sam skapirao da je to neki trend sad

Pa koja će kompleksaška budala dati sto evra da pravi selfije sa njim hahahahahhahahh

Шта треба ту да се исправља?

Vucic obeco da ce da da ostavku na mesto premijera ako dokazu da njegov buraz ima nesto sa tom firmom.

хахаха, па је л' могуће?

kakav je on sebi kralj

Vučić je najavio i da će njegov brat podneti krivičnu prijavu protiv samog sebe, kako bi se definitivno utvrdile sve činjenice vezane za iznete optužbe.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/443661/Podnosim-ostavku-ako-Zivkovic-govori-istinu

nee pali se na ove gluposti , sve je lazno , mislis da bi vucici tako reagovao da nije bio siguran , na ovaj nacin samo spira ljagu sa sebe i svog brata --ovo je kurac od dokaza ....