Prijava

Recite to dezurnim prezivarima humora kada pocnu zbijati posalice na racun zrtava Srebrenice, recimo.

Tad je to verovatno u redu.

MI SPEŠKIROM BRIŠEMO USRANA DUPETA

JEBEM TI MAJKU

OPAAAA VREDJANJE BAN

Recite to dezurnim prezivarima humora kada pocnu zbijati posalice na racun zrtava Srebrenice, recimo.

Da, sigurno je isto sprdanje sa nečim što je bilo pre dvadeset i kusur godina, i gde se vređa šira skupina ljudi, i vređanje i klevetu pojedinca, koji je bio žrtva pre dan dva. Slepče jedan smrdljivi.

eto sad treba da za seselja i ostale haske zatvorenike svoje ljude, pricamo da su ratni zlocinci a protivnicku stranu da zalimo.

MOZDA ISPRED VISE POSLOVNE

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/513423/Goca-Trzan-Imam-visok-IQ-nek-se-smeju

koja jadnica

kao uopste nije imala nameru da patispanji sa rezultatom testa, nego je samo htela da se nasali na svoj racun, a iq141 je onako usput spomenula....

i zasto imam osecaj da stvarno misli da joj je ovoliki iq i da je test merodavan

Гоца Тржан је после распада Тап 011 требала да купи салаш у Хајдукову и да гаји јабуке за ракију и продаје 6 динара кило.

Ovde se test radi isključivo tako što se ode kod njih i izvrši se provera.

Svugde u svetu se tako radi u Mensi, ne znam koji kreten joj je uopšte sugerisao da Mensa zaista ima veze sa tim sajtovima.

koja jadnica

kao uopste nije imala nameru da patispanji sa rezultatom testa, nego je samo htela da se nasali na svoj racun, a iq141 je onako usput spomenula....

i zasto imam osecaj da stvarno misli da joj je ovoliki iq i da je test merodavan

ma ije htela da se hvali, htela je da se sali sa svojim visokim iq..bas jadnica a uz to i glupa

to sto je na sajtu nema veze sa mensinim testom koji radis ovako. tu te namerno navuku da pomislis da si pametan, pa kad odu na test mnogi potcene koliko malo vremena imas da resis sve to. polago sam taj test neke 2003. tako nesto kad mi se tadasnja devojka odusevljavala sto je neki tamo lik clan mense, da pokazem da mogu i ja. otiso sam posle na prvo okupljanje i nisam hteo da platim clanarinu, jer mi cela atmosfera tog udruzenja bila malo nja tad.

patispanj opaaaaaaaa!