Prijava

Haha pa od one sam se razveo

O jebote, ti nisi normalan! Mislim, znao sam da nisi, ali sam mislio da si normalno nenormalan kao ja i još par ljudi, ali sad si me ozbiljno poljuljao u tom ubeđenju!

Ja se ne razumem baš najbolje u istoriju.Otkad su to arapski cigani"stari srpski prijatelji" lolo
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=11&dd=24&nav_category=11&nav_id=927637

Otkad su to arapski cigani"stari srpski prijatelji" lolo

Па још од времена Динкића, лол.

Oduvek, još od kad je mnogostrašni bugarski knez Šišman razorio Žiču, a arapski matematičari mu pravili ratne mašine.

O jebote, ti nisi normalan! Mislim, znao sam da nisi, ali sam mislio da si normalno nenormalan kao ja i još par ljudi, ali sad si me ozbiljno poljuljao u tom ubeđenju!

pa to mi je bila druga brate ne znam.kako si shvatio sada

Uf. Malo je bila galama, ali sam ja ukapirao da ti je to prva, ali si se razveo od druge i vratio njoj jer je i bolja riba i skontao si da je više voliš. Videvši kako izgleda, ladno sam poverovao.

Što mi nisi rekao da si se razveo da je startujem :)

"Vaše reči odišu tolerancijom, mudrošću i istinskim prijateljstvom", rekao je Nahjan.

A ovo je već previše smešno nezdravo je

a arapski matematičari mu pravili ratne mašine.

ne seri da su nas i tad ložili?

Haha pa tolko lud stvarno nisam lololo idem redom jbg prva-razvod-druga-razvod-treca-razvod...

Pa tad sam bio snjom jbg ne bi doso snjom da nisam :) a i ne znam koliko je pametno kosovaru muvati zenu :)

http://www.b92.net/news/pics/2014/11/24/99058872154731a1c0aa6d725145677_orig.jpg

ова фотографија је врх, говор тела, афрозодијаци, томица донео цвеће... још ове марамице су леп детаљ

Pa tad sam bio snjom jbg ne bi doso snjom da nisam :) a i ne znam koliko je pametno kosovaru muvati zenu :)

Ma zajebavam se, pametnije je Kosovaru muvati ženu nego prevariti Srbijanku, veruj mi na reč - čim još imam oči znači da sam veran muž :)

pametnije je Kosovaru muvati ženu nego prevariti Srbijanku

Joj cuti nemoj da te cuje neko, stariji si covek trebalo bi da znas ovakve stvari...ccc sta ucini vojvodjanska ravnica od coveka :)

nisi ti video kako čovek izgleda sa masnom sodom u očima, smrt je blaga u poređenju :)

Ja se ne razumem baš najbolje u istoriju.Otkad su to arapski cigani"stari srpski prijatelji" lolo

Nije to ništa, ja nikad neću zaboraviti kada je za Slobinog vremena Zoran Lilić otišao u Mijanmar (u to vreme sam ja bio malo pogubio račun sa modernom političkom geografijom tako da za dotičnu državu pod tim imenom nisam čuo) i počeo da priča o "vekovnom prijateljstvu naša dva naroda". Samo sam čekao kad će RTS da pošalje sličan izveštaj iz Liliputa ili Dembelije.

Ja se ne razumem baš najbolje u istoriju.Otkad su to arapski cigani"stari srpski prijatelji" lolo

Бгате како си неук
"Дајте ми милион срба и освојићу свијет"
Султан Абдул Абхер Казем Осми, 565 г. н. е.
"Реците Мурату да је и Ђинђић пред смрт имао есид трипове"
Калиф Харалампије Вазнесењски од Етихада, смирај 1388 г. н. е
"Ако се побуне Французи дигните пола воиске, ако се побуне Срби не дижите ниш' јер ми смо ш њима на прс у буљу"
Велики Везир Ал Џаба, 1944 г. н. е