Prijava

Pipao sam Seselja po ledjima danas, i on je mene

КАД КРЛЕТУ КАЖУ ДА ПРЕКРИЈЕ ОКО И ПОГАЂА БОЈЕ
http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201501/157212/tumblr_niqeu4W6zs1sg888so1_400.gif

лол који сте далтонисти, само сам се код четврте слике замислио на тренутак да ли је 13 или 73 због углова, 7 на првој није иста ко на четвртој, па може да буде икошен 1 а и 7

а ти си крле баш омашио, људи у тим батеријама где ти дају много више од пешес слика обично промаше 1, 2 а ти си на слици од 6 комада само 2 погодио лоло

Вајду. Лол

лоло види га мали ввојтек, дођи ввојтек, напиши дефку ввојтек

вреди ли читати стец?

То сам видо на најгегу, ал ме мрзело да вам качим.

аввввв, играо бих се са ввојтеком и рвао

одговор на моје питање: ДА, ВРЕДИ!

Шоми, не пише се аввввв, неко ањњњњњ

https://www.youtube.com/watch?v=aJBy4Z4lbZc
Mr Adnan izbacio novu traku

iz dosa de poz samo za moje dusma ne

Који господар! Морао сам и коментар да му оставим, кратак али искрен. Рађард обрно нет.

iz dosa de poz samo za moje dusma ne

LOOOL OVO KO DA JE OLLANIK MASTER PISAO

Kako mi paja kobaz ide na kurac, cepao bih mu drva po lobanji ovoj

лоло моја комшеницааа

Krle96
Шоми, не пише се аввввв, неко ањњњњњ

не разумеш се у телигенцију и логику, да не кажем да их не маш или је врло слаба. у изворном облику и на латиници се пише са а и дупло в, ал кад се на тастатури притисне то дупло в док је језик ћирилица, на екрану се исписује слово њ, па зато многи пишу "ањњњњњ", међутим ја сам отишао корак даље, пази добро сад овај мој маестралан потез. уместо простог стискања слова њ као обично пучанство, ја стишћем по два слова в за свако дупло в, дакле то овако изгледа

W - њ (сиротиња/пучанство/људи који цео живот нису одмакли од дурекс класика/живе за 10 дана паралије/рибе које цртају обрве)
W - вв (ја и сви они који нису ово горе)

2 lika cepaju drva(ne znaju) i to je kao nesto novo/bitno/smesno/edukativno?

Хахаха, комент оваи Шомиев треба у мемоаре.

људи који цео живот нису одмакли од дурекс класика

To dosta govori o čoveku, jašta.

Ako kupuješ romed to znači da si štekara što neće da se otvori ni kad uspe štogod da odvoji, deliš račun u kafani s ženkom i tako to.
Ako kupuješ dureks klasik znači da si ziheraš što u koktel baru naručuje pivo umesto nešto šareno ko svi ostali gejevi.
Ako koristiš ultra thin znači da si hedonista što ne preza ni od čega, a moguće i da imaš problema s potencijom i održanjem erekcije.
Ako koristiš ekstra debeo ili navlačiš dva komada onda si zentara što nosi kacigu dok vozi bicikl adom, a moguće i da patiš od prevremene ejakulacije.
Ako kupuješ neke s ukusima znači da adom voziš rolere.