Prijava

A ako se nisi pronašao ni u jednoj od navedenih kategorija onda ili ne jebeš ili te jebu. Zapravo u oba slučaja ne jebeš.

Problem je što judi vjeruju komadu gume više nego sebi. Ja kurtone nikad nisam konzumirao i evo, omaklo mi se samo jednom u ćivotu. Sada imam dupli trošak o jednom trošku-bliznakinje ;-)

Boli te uvo, ne moraš dvaput da jebeš kao mi obični ljudi :)

Ja kurtone nikad nisam konzumirao i evo, omaklo mi se samo jednom u ćivotu. Sada imam dupli trošak o jednom trošku-bliznakinje

Nisi trebao da ga pojedeš :(

gdje trebam napisati post u kome jebem mater bar šestorici čalanova da bi bio banovan?
bruse, izuzmi se iz ove šestorice. toliko daleko ne mogu.

Šta ti zapravo hoćeš? Mislim, na stranu ovo izuzimanje koje ne smatram validnim jer mi je svejedno kome upućuješ te psovke isto mi je kao da su meni upućene, ali primećujem da tražiš ban za ovaj nalog. Ako je tako, slobodno reci ovde ili na PVT pa da rešimo problem. Znaš da ja uvek izlazim u susret.

hoću da radite svoj jebeni zadatak. izvrijeđan sam na najgnusniji način, vrijeđao sam možda i na gori. ako ne smatraš validnim ti sebe pronađi u postu.

mislim, ako nema konsekvenci za ovo hoću da mi to moderator kaže. ja ću lako da se prilagodim tome.

Umjesto svađe, širim veselje. Dernek kreće na 0:25

https://www.youtube.com/watch?v=XAg5KjnAhuU

Nisam u toku jer ne pratim forum na temama gde si vređan i gde si vređao. Sad vidim da je Remac rekao da će biti sređeno i oslanjam se na to. Mislio sam da prosto hoćeš ban bez posebnog razloga.

manje iznosenja intime-manje ce se neko naci uvredjen.

ma vi ste budale. no dobro, ako je tako, neka bude.

zašto toliko jebeno smaraš i zašto si toliko jebeno naporan
AUUUUFFF

ne znam zasto bi se neko vredjao ako ga neki imaginarni lik preko neta otera u kurac ili sta vec...

а брате ово је језиво... небитно што је дошао да провоцира и смара, псовање мртвог оца је прејезиво. и то није први пут. јебени болесници

Haha ček jel realno da ste za klanje oca u srebrenjici dali 3 dana
Nisam neko ko isteruje pravdu na sajtu al ovo je komično

Ahahahahaa, ja hteo Dušanu da lupim plust na post...

Dušane kakvo klanje u Srebrenici šta je sa vašim glavama?

Ja nisam mislio na tog Dušana,nego na onog drugog...što ga zovu Enemi...