Prijava

Imenujte v.d. šefa humor-policije dok nema Boxera, da možemo da premostimo nekako.

Eve ga i kaunt oće da bude moderator

Ma jok, samo pomažem predlozima, kao građanin.

Ma ti si law abiding citizen

Brt, jutros gledam na DM SAT, nevera. Haha (ne daju embedovanje, mora ja jućubu)
https://www.youtube.com/watch?v=c-0Owi5IyTA

Посерем се ја теби по фаци лепотане. Нити кмечим нити сам вређао, то уопште није поента.

Немој да чамиш по темама матори није то фора са модераторима...не треба модератори уопште да блеје на форуму. Ни да бришу лош адржај ни ништа. А, шта треба да раде модератори? Мада можда би и био већи ред на форуму да нема модератора.

То што је тренутно вечи број модератора него активних чланова је такође показатељ да не можете стићи све јебига. Право је чудо онда како се појави модератор у 3 ујутру да једе курац на чету и прети бановима.

едит: још је занимљивије да је сваки члан чета: кафана банован просечно једном месечно. можда се само шљам скупио тамо а можда и неко издркава курац према јединој групи аутора(уз још неке да не грешим душу) који јавно пишу оно што мисле. чак и тај риха је сталан члан чета: кафана али ајде не морамо о овоме расправљати јер личи на теорију завере а то не готивим.

Javna tajna da smo uvek prvi na spisku za banovanje

Spisak postoji, to mi znamo možda još od prije tri četri mjeseca da spisak postoji. Znamo sigurno da smo ja na tom spisku, da je Knele na tom spisku

ko ste vas dvojica?

I opet je to 3 dana duže nego što je Naser Orić dobio za klanje Srba u Srebrenici.

(:

Маестро ♦
Javna tajna da smo uvek prvi na spisku za banovanje

koji vi?

ko ste vas dvojica?

LJUUULJ