Prijava

Macore, parkirao kola u Uscu pa isao peske do Zelenog venca cisto da vidim kako je medju sirotinjom. Pis, pis, pis.

Devojka me toliko u zadnjih par dana proganja sa nekom ribom da mi dođe da odem kod te ribe i da je otkinem od kurca, posle da odem kod ove moje i kažem:
Bila si u pravu, ipak imam nešto sa njom pozz

posle toga ćeš da joj tražiš da te smara sa novom

Slušajte sad ovo, u rl ne smem nikome da kažem a moram nekome oj da puknem, mešovito od smeha i muke.
Pre 5,6 večeri odem kod jako dobrog druga i od njega za grad. Dok sam bio u gradu on me zove da mu hitno trebam i da dođem kući. Mojoj kući. Inače oženjen je, dete i sve. Sednem ja u kola poteram, vidim on me čeka kod mene na kapiji. Ostavim moja kola sednem u njegova i imam šta da vidim. Merdevine stoje jebene, one molerske što se izvlače i rasklapaju u slovo A. Sine meni šta je, pričao mi za to da mu treba pomoć kad bude bilo.
Ide Lola u švaleraciju, i mora merdevinama jebenim da uđe kod te devojke na prozor jer joj majka i očuh spavaju u sobi kroz koju bi morao da prođe kad bi na vrata ušao. Inače ona je udata za nekog picana koji leži u Beču u zatvoru za neka kola tamo i ovde ga ako dođe nekad ili ga ovi isporuče čeka 7 godina za neku banku u Bg i neko ranjavanje od pre par dina. Od zla oca i od gore majke.
I sad kurac, ja nespreman u novim stvarima i polupijan onako a mora sa zadnje strane njene kuće da se dođe preko nekog oranja. Inače nije Mld, drugi grad gde ona živi koji slabo poznajemo. Šta ćemo de ćemo okrenemo još 2 druga zajednička naravno da krenu sa nama al da obuku stare stvari i staru obuću neku. Skupimo se mi u 5 minuta i odemo tamo. Ja sednem da vozim on napred ova dva rumuna pozadi i merdevien od zadnjeg do prednjeg stakla. Poveliek merdevine Bogme, Golf petica je u pitanju pa ima mesta. Izlomimo se nekim kamenim putem i dođemo sa zadnje strane njene kuće i ja stanem na 300 metara i odoše oni. Posle 20 minuta se ova dva vraćaju ko duha da su videli. On je ušao kroz prozor i sve kul a ova dva roba je ganjala neka Doga 200 metara preko njive neke i puta sa sve onim merdevinama koje zveckaju prejako. Ne mogu da se nadišu, pušači koji su potrčali pre 13 godina zadnji put. Ne mogu da vam dočaram ovako jbg ali su meni suze išle. Kaljavi mokri i kaljavi ko da su se po oranju valjali. Ovaj jedan u curulama krenuo tj poneo ih da se preobuje jer je znao šta ga čeka. Stavili mi one merdevine u kola i sad da se pomerimo sa tog puta da ne bude sumljivo jer tu kola slabo prolaze a mi se jebavali i okretali da neko ne prijavi. Kasno već, ni jedan lokal ne radi a i ova dva neće jer ih sramota pošto ko da ih je poplava izbacila. Ja oteram kola na neki parking u grad na 5 km od švaleracije. Popalimo mi cigare i taman se zapričali staje jebena Golf 6 pored nas. Pandurska naravno. Meni slika prolazi kroz glavu u sekundi još vrata nisu pootvarali. Iz drugog grada, merdevine u kolima jebene po sred kabine i ova 2 kaljavi ko zverovi. Lopovi jbg. Ovaj moj jedan viče daj da kažemo da smo rezali voće nekome ovaj drugi viče daj da kažemo da smo štrojili krmaču negde pa je držali na merdevinama. U 2 sata noću. Ja već plačem od smeha jer sam još pod dejstvom alkohola i njihovom bežanja od Doge a ova dva plaču od smeha jer su kaljavi i nikakvi i jedva čekaju reakciju murije.
Izlaze njih troica i povadiše pištolje jebene. Kucaju na prozor ja se smejem i otvaram. Šta radite sinovi ovde ja kažem, prijatelju ja tebi sad da kažem šta radimo ti nećeš da nam veruješ. Onaj jedan snimi merdevine u kolima i odma ajmo svi napolje. krenuše da pretresaju kola, nas, da galame nešto haos živi jebeni a mi plačemo od smeha. Ja nemam dokumenta ostala kod mene u kolima auto nema saobraćajnu ko zna gde je ovaj drug, švaler čija su kola ima 10 kamiona i 4 kola i tu se ne zna časnog reda. Nađem neku saobraćajnu od nekog Atega i sakrijem je da nas ne terete krivično jbg. Traže ovom jednom ličnu on nema. Kaže ovaj drugi ortak kroz suze i smeh pa odakle mu lična vidiš da je kaljav ko mečka i u curulama jebenim. Da skratim jer sam se pogubio. Oće da nas vode u stanicu nema druge. Sa sve merdevinama koje je ortak izvadio iz kola i razapeo pred njima. Pokušam ja njima da objasnim šta je i kako. I sad ova 2 mi veruju pandura starija a klinac se nešto joguni tu. To traje dobrih sat i 15 minuta fazon. Natežemo se ko na pijaci. Mic po mic ovaj jedan ortak izvali neke zajedničke prijatelje sa jednim starijim ovim pandurom i nekako se povežemo. U tom trenutku zove ovaj švaler. Ja reko panduru evo ako ne veruješ oćeš ti da pričaš sa njim. Kaže daj. Javlja se ovaj i kaže vidi sine, uhapsio sam ti 3 druga znaš li imena njihova. Ovaj naš priča. Kaže dobro. Gde si ti i šta oni rade ovde ovaj kaže i to. Ispostavi se i to da je taj baš pandur koji je pričao sa njim opalio kevu od ove što je moj drug prcao i tu se zgotnu jebeno. Raspredaju oni 10 min. Prekidoše vezu i ovaj pandur kaže jebi ga, izvinite niste lagali. Je l treba ja nešto da vam pomognem. Kaže moj drug ovaj jedan da mi nabaviš sunđer i neku česmu jer ja ovakav kući ne mogu. Pozdravismo se mi tu lepo sa njima, dadosmo im pare da doručkuju jer nas nisu drkali u stanicu da idemo a i ovaj drug porodičan i poznat jbg, da se pročuje da su ga navatali u švaleraciji mož da se obesi. Nek je drugi grad 100 puta čuje se to svakako. Sednemo u kola odemo po njega, on skočio sada ne trebaju mu merdevine da siđe opet ga potera onaj ker umalo umro nije dok je do kola došao i krenemo kući. Ova 3 se operu kod jednog od njih u kupatilu, ovaj ne sme kod žene onakav jbg reko da ide da kupi neka kola sa nekim drugom. Vrv nisam uspeo da vam dočaram sve šta i kako ali ja od kako sam se rodio više se nisam smejao. Garantovano.
Meni će da bude lakše kapiram kad sam se ispraznio a vi kad se švalerišete pamet u glavu

Ovo u jebene čitanke i rubriku luda planeta u blicu :D

Хахаха до јаја прича бохоре :д

ахахаха оплакао сам

Hahahahah kakve muke tantalove da bi jedan umocio u tudju zenu!!!
plus i omiljena!

Е како се пресмијах, јебем ти живот да ти јебем :)

е стварно, толико цима због једног креса :Д мрзело би ме и за себе а не докупљам екипу за другог лоло

A nije jedan kres jbg, vole se jako i jebu se godinama. Za malo nju da oženi al odveo ga život na drugu stranu i oženi drugu. Vidjaju se redovno al sad je moralo ovako i nema tu sta :-)

ај кад бох пише ове догодовштине, имам нешто слично у арсеналу збитија.
средина 90-их, распала се држава, распадају се породице, пуца по свим шавовима, скоро као сад нелол... елем, ћале поправљо ауто неком типу у селу, испостави се даљи рођаци. Човек сељак, 50-ак година, бечки гастос - повратник, увелико деда, разведен, а воли пичетину. Много блесав кад попије, луда глава, па као пије бенседине да се среди кад не пије, минђуша у уву, дакле, лола пар-ексаланс ...
И сад јбг бацио око на неку снајку 3 села даље, како је он њу успео да убеди да остави човека и троје деце од 10-15 година било ми је јасно онога тренутка кад сам је угледао, жена тупа ко будак, брав обичан, мада фине спољашњости. Ту сад почиње сага, његова деца одрасла, осуђују га, као и цело село, овој жени деца долазе да плачу, остављени муж моли, ма јок она остаје с овим, не јебе. Он има неку кинту, крчми шилинге од арбајта, препродаје стоку, возила, вози неког мерцедеса, има неку викендицу у забитијем делу ионако забитог села, углавном - љубав цвета. И сад, оде она један дан добиђе децу, ови јаве њеном брату који живи у граду и пандур је, овај ни 5 ни 6, оде стрпа је у кола и одведе у град да је утамничи у своме стану, док је прође терање за овим мојим маторим рођаком. Циркус.
Али овај мој рођак, лола, у љубавном делиријуму, пати, појачава дозе бенседина, не зна шта да ради, ишо шпијуниро, брат и снаја је изводе у шетњу по насељу, ал никад није сама, а он је тако решен да је украде назад, док јој нису испрали мозак и убедили је да се врати деци. Немају никакав контакт, пролазе дани.
Жали се мом ћалету, ћалету смешно, а ја ту случајно. И сад објасни он где је стан, ја кажем имам ортака живи ту, каже зови га садомасад. Тај ортак је прича за себе, алкос у 16-ој, диоптрија -20, нема га шака јада. Нађемо се у кафани, плаћа рођак да се једе и пије, испадне да овај живи спрат изнад брата пандура. Ја сам чуо да има то да се украде млада, кад њени неће да је дају, ал ја овде упадам у шему тотално ненормалну, помажем матором јарцу полумозгашу да крадемо жену од 40 година од њеног брата... Збогом памети и логико, пада план да се утаначи дан, да овај ортак јави овоме на мобилни (оне цигле што коштала претплата 100 марака код карића) кад брат пандур оде на посо, моја улога (осим возача) је да звоним на врата пошто ме не знају и да ставим ногу кад снаја (брката роспијетина од 200 кила) отвори врата, младожења улази, отима младу, трк у кола (лада специјалка), правац село, одакле младенци преседају у мерџу и правац Врњачка бања на неодређено док се прашина не слегне, а ја се враћам свом свакодневном студенцко-боемском животу у годинама сиротињске забаве.
И данас ми криво што то није снимано, план је у принципу шљакао врло добро, овај ортак јави да је чисто, ја на звоно, отвара снаја, овај матори преко мене груне раменом, баци ову дебелу 3 метра, нађе драгу у дневној соби како пије кафу, увати за руку и изведе је у патофнама. Трк сви у кола, пали ауто, пун гас, правац село, све траје 2 минута макс. Погледам у ретровизор, јбт они се љубе, матори људи! А њој цигара још гори у руци, ваљда док је пила кафу горе у стану ахаха невера...
Да не причам како је то одјекнуло по целом том крају, како је локални пандур из атара био умешан, реакције њихових ближњих, углавном, ја колко знам, они и данас живе заједно у тој забитој кућици још забитијег села у срцу Шумадије, бајо мој... Енде :)

хаххаха који курац ја све читам ноћас, што је ово :)

А богте, не зна се која је луђа прича

Hahahah fenomenalne su obe