Prijava

Ма каки бре
На мору сам. Реко дај да дам десет јевреја за спрдњу јер се ретко кад кладим. За сад сам био отпоран на навлачење.
Ваљда ће се и наставити тако..

Ja i dva ortaka na ekskurziji u Monaku vrteli ulaz od 15 jevreja 3 puna sata. Gubili i dobijali, na kraju smo lupili poslednja 2 na singl broj, ukenjalo nas, uzeli 70 evra i otisli na pivo za te pare. Neki matori kockari i italijanske slob babetine sto su mislile da ce se obogate hteli da nas zadave. Krupije se iskidao od smeha. :)

Ja znam lika koji je uzeo 150 evra na ruletu kad je prvi put dosao u kockarnicu, a kasnije je sve gubio. Mislim da je oko 750 evra u minusu.

Samo je bitno da se ne navuces, vec da to shvatis kao zajebanciju. Kao da si dosao na ringispil. Platio si da se malo vozas, voznja se zavrsila, pare otisle, ajd zdravo. Mi smo usli sa namerom da puknemo 15 evra. Sto smo zaradili 55 preko do jaja, popili smo te pare.

Ja znam lika koji je namagarcio kompletno vukajlijasko mnjenje tako sto je postavio plasticno govno na novine koje su jedine falile jednom vukajlijashu da upotpuni kolekciju i tako doveo atmosferu do usijanja. Vodile su se polemike o nacinu formiranja govna, vrsena su ispitivanja o njegovoj dispoziciji strukturi i konzistentnosti ali niko dublhe nije mogao da pronikne enigmu-da li je govno autentichni? Kada je prostim mehanickim funkcijama primenjenim nad govnetom ustanovljeno da je stvarno od polijestera masa se napravila luda tek po koja glava bi promrmljala "ma to je rasni" dok bi se velo nepravde spustalo sve nizhe i nizhe lavirintualno ka plecima jednog decaka. Taj decak je stojicki podneo nepravdu ali se zakleo da ce se osvetiti malicioznim hijenama i naucio vaznu lekciju ovzivotu. Ovo je prica o coveku koji godinama ttazi osvetu i krv. Ovo je prica o tuznoj sudbini razdraganog insana u mikrokosmichkoj sredini . Ovo je prica o izgubljenom zivotu i snazi ljudskih reci, snazi zarivanja reci u ljidski mozak i pricha o uticaju drushtva na pojedinca. Zapitajte se

Jbt srpski olimpijski savez na fejsu izbacuje neke šampione koji su u rendom disciplini osvojili neku medalju, al kad razmisliš, sve neka muslimanska imena boktejebo. Odakle toliko balija i hrvata u našoj reprezentaciji?

vraćaju se korenima
pozzz

Pobismo se na svadbi dan te jebo

Hah zašto? Pre nekoliko godina sam bio na svadbi gde su izginuli ljudi kad su udarili u banderu dok su se trkali.

Preljepa slika^

https://www.facebook.com/MyLifestoryLunaYouTube/photos/a.523143957840825.1073741828.513885968766624/523143854507502/?type=1&permPage=1
HEJ HEJ PRIJATELJI DRAGI! KONAČNO MOŽETE KUPITI MAJICU LUNE IZ LONDONA! Zli jezici će pohitati da kažu kako nije čula za printscreen, ali ne, zar nije bolje slikati ajfounom siks nego koristiti neku tako zastarelu tehnologiju poput printskrina

ova majica nema sise

Изгледа да Б92 прави идеолошки заокрет кек
http://i.imgur.com/oqiPrZK.png

Јел неко приметио објаве Dell странице на фејсу? Који даун оно пише није ми јасно... И ладно одговара на све идиотске коментаре још дауновскије.

Затрпао си ми пост тим небитним питањем које иначе треба да иде на Разноразно питање. Јеси свестан да могу да те изнабадам косом?