Prijava

12 meseci bez seksa: Evo šta se za to vreme dešava u glavi jedne žene

Januar

“Ok, lagan početak godine. Super, imam još 11 meseci. I ne izgledam uopšte loše. Je l’da da ne ličim na nekoga ko će provesti celu godinu bez seksa?”

Februar

“Super, Dan zaljubljenih! Nisam primetila da se bliži ovaj dan”.

Mart

“Znate šta? Ovaj celibat uopšte nije težak. Dobro sam. Sve je super. Ne, stvarno sam dobro, samo prestanite da me pitate kako sam!”

April

“Nisam ranije primetila koliko je sve seksi. Margarin je seksi. Norveška je seksi. Da li samo meni ovaj oblak liči na dve osobe koje vode ljubav?”.

Maj

“Znate šta je čak i bolje od seksa? Slatkiši! Niko ne može da dobije polno prenosivu bolest od ugljenihhidrata.. Pojela sam 17 krofni u proteklih 48 sati”.

Jun

“Počela sam da se dopisujem s jednim malim preko Fejsa. Znate kako dobro izgleda? Ozbiljno, je l’ se bavi jogom ili nečim sličnim?”

Jul

“Prekratko je trajalo jer zaista mislim da više ne treba da se dopisujemo. Vreme je da počnem da se viđam s drugima”.

Avgust

“Upravo sada, svake sekunde, neki od najružnijih ljudi sveta imaju seks. Gde je tu pravda?”.

Septembar

“Da li sam ja prokleta? Hoću li ikada voditi ljubav?”.

Oktobar

“Ako uđem u svoju sobu i vidim svog seksi doktora, golog i spremnog za akciju, bila bi ludost ne prepustiti se i uživati, zar ne?”.

Novembar

“Noći su postale duže. Tamnije su i hladnije. Čujete li to? To je zvuk seksa koji se ne događa. Ili je možda samo vetar. Okrutan, hladan vetar”.

Decembar

Dobro odrađeno! Uspela sam. Ja sam doslovno propustila poziv svog bivšeg na seks kao pravi mazohista. Nazdravimo Novoj godini punoj seksa!”.

Kakav si ti kreten hahahj

Gospođice Komad, pokajmo se svi skupa ;-)

Toliko govno sam upravo iskenjao, al mi nije jasno kako moze biti toliko jednostavno nije srazmerno sa onim sto sam pojeo u toku dana, evo stvarno ne znam...

Trci do najblizeg sahta, mozda jos nije kasno.

Uđoh u najnovije defke posle, moram priznati, mnogo vremena i nevera brateu... nisu govna, čak su manje više sve ok. Možda ipak ima nade za vuku!

нема хахахаха

žajk, oma da si napravio poster od ovoga!

http://net.hr/webcafe/svastara/veteran-se-vratio-doma-i-ulovio-zenu-kako-ga-vara-s-drugim-vojnikom/

tipicno za zene...muskarac i ako vara to ce da radi negde daleko....jos jedan dokaz da zene kad varaju rade to na mnogo gnusniji i podmukliji nacin, ej bre dovodi jebaca u njegovu kuci da je jebe pred rodjenim detetom

zene jebem vam majku, skoro sve su iste

sto ne mogu da podesim jebeno vreme na kompu? sad mi za sve objave ovde pise pre 12h, a tek izasla objava

Vremenska zona te jebe, to namesti

Jedna od najogavnijih njuski, prevrce mi se zeludac kad naletim na njegovu moronsku emisiju na KCN-u.
https://www.facebook.com/marko.vidojkovic/posts/10154194697652818