Prijava

брт за ово су потребна премуда а и не знам која сиротиња мораш бити да човеку који може фазон сваког часа да умре да му сипаш неко говно (вероватно нешто типа санвал ил неку тако таблету за спавање) које ће да га пукне, да би га опљачкале
а шанса да се не пробуди је већа него да ноло прође први круг јуес опена и то због чега, због неког ситног кеша који може пензос на самрти фурати код себе... иначе ово што су му узеле је чист усер

ma matori se vadi da nije znao sta radi pa kao sipali mu.. doveo ih u sobu, one ga vezale on mislio najsrecniji dan u zivotu, one uzele kintu i cao.. nego sere da ne bi ispao glupan, cuj odbio da komentarse zasto je bio go

па не знам коментаришем како је написано у чланку а и ваљда би био већи глупан да су га одрадиле на тако глупу фору са везивањем, као саћемо да те завежемо а ти лези и уживаје хехе, него да су му рокнуле нешто у пиће

odbio da komentarse zasto je bio go

Guilty as charged. Uvek.

за шта? зато што је желео секс? чекај не контам јел то сад више не сме, шта

углавном су људи непосредно пре и за време секса голи, поготову на овим врућинама. ваљда је јасно у ком смеру је текла прича, наравно да је го то је свима јасно и нико не доводи у питање
причамо о на коју фору је опљчкан

Na koju, tako što je droziran i ostavljen. Da je bio obučen moglo bi se pomisliti da je otet/mučen/biven, ovako se zna da je mislio da će se omrsiti, kad ono međutim.

https://www.youtube.com/watch?v=QxHkLdQy5f0

Toliko sam se udubio u ovo da sam doživio jedno 20 onih kožnih orgazama i pustio sam 3 suze jer je presavršeno. Jebem ti sinane majku u po pičke

Skočimiš-uplakan je.