Prijava

Pa mislim da neću ni za koga ni glasati, iskreno.

Znači, podržavaš trenutnu vlast, to je lepo znati. :)

Glasacu protiv SNS-a. Mislim da je to nesto najljigavije sto je moglo da se dogodi.

Haha, apsolutno ne :) Hoćeš da kažeš da treba da izađem na izbore? :)

Naravno da treba, beli listić je smrt demokratije. Nebitno je koga izabiraš, važno je da svoju volju pokažeš. Jer, ukoliko to ne uradiš, nemaš moralno pravo da kritikuješ vlast.

Kako zamisljate( ili prizeljkujete) vlast ako se npr. Vucic i ceo sns povuce iz politike, eto kao neka zamisao?
Kako bi to izgledalo?
Nemojte da preskacete moja pitanja ;))) :D

Ma imam pravo da ih kritikujem. Kapiram šta hoćeš da kažeš, tako sam i ja razmišljala do prošlih izbora, ali sam onda samo odlučila da ne izađem, smučili mi se svi...
Armine, meni je to trenutno u domenu naučne fantastike, tako da... Neće oni skoro.

Ova strana je 500god od Kosovskog boja

Verujem u gospoda boga jednoga
Stvoritelja neba i zemlje
Svega vidljivog i nevidljivog...

Бохор
Verujem u gospoda boga jednoga
Stvoritelja neba i zemlje
Svega vidljivog i nevidljivog...

ВУЧИЋ ПРОШАО; БРАНКО НИЈЕ БРАНКО, НЕГО САША

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Ček vi se ne zajebavate?Zaista mislite da je neko njega ispitivao lolo

Bruce
Nisam Truće, uvek me izbaci stranka pre nego što padnu sa vlasti. Ne umem da ćutim pa me niko ne voli sem ovih malih nacionalista.

Javi kad te budu izvcivali da se kladimo na izborima na opoziciju pa uzmemo neki keš.Ti da si se tako kladio od devedesetih sad bi bio mišković lolo

A Branko je code name za lika što krade lične karte.

Ljudi, kontam ja da je forum postao centralni deo sajta i da je bitno da postoji povećana aktivnost članova, ali - dajte obratite pažnje na defke, modovi. Preljeva za medalju.

Sada će neko napisati: "Ko još čita defke?", ali znajte da, iako nas je samo 0,05%, mi čitači defki ipak postojimo, jer smo zbog njih na sajtu. Dobro, i tu smo i zbog slika dojkara koje Fejd kači, ali ipak najviše tbog defki.

Milos-88
Ljudi, kontam ja da je forum postao centralni deo sajta i da je bitno da postoji povećana aktivnost članova, ali - dajte obratite pažnje na defke, modovi. Preljeva za medalju.

Sada će neko napisati: "Ko još čita defke?", ali znajte da, iako nas je samo 0,05%, mi čitači defki ipak postojimo, jer smo zbog njih na sajtu. Dobro, i tu smo i zbog slika dojkara koje Fejd kači, ali ipak najviše tbog defki.

SKANDALOZNO!!!! Bata Sale nije Sale NEGO SASA!!!!