Prijava

A Ivíca Dačić se valja po crvenom tepihu pijan kao prase

i grokće kao krmak

упознали се на молитвеном доручку, ивица тражио мекике да му донесу и џем од шљива

е ај дамо неку лажну дојаву арапима да је деки украо урмашицу или тако нешто да му одсеку руку да више не пише ова срања

Pumpidu, Pumpiduova žena

Hahaha brt nemoj to učiniti

Pumpidu, Pumpiduova žena

u stanu Alana Delona?

Realno ja bih pobacao sve stvari iz kancelarije i rekao drugima da to urade, jer bi tako podigli visinu tla bar za 15 metara, ko zna, možda bi neko i nekako preživeo s' ozbiljinim povredama. Verovatno bi poginuli svi al' bar si pokušao nešto, kontam da ih je psihički ubilo i to što su totalno nemoćni, kao ono u snu kad ne možeš ništa da uradiš.

Hahahh Betmene ti li si ?

Čuj njega, on bi pobacao stvari ko nindža iako je 500 stepeni unutra i ne vidi se prst od dima.

haahaha a nisam siguran da sam skapirao bazaju stolove stolice i kancelarijski materijal i nabadaju se na ivice dole sta

људи су скакали највише због предркано јаке топлоте, ако ништа друго бар некад у животу сте присуствовали прављењу роштиља, док окренеш 10 ћевапа и пет крменадли испечеш се жив ако немаш ону дугачку виљушку/, а то је пребедна тенпература у односу на зграду у коју се закуцао авион и која гори. па и на јебени упаљач/цигару се испечеш а не на ово
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/09/09/article-2035720-017D7FFC0000044D-113_468x564.jpg

такође неки нису самовољно скочили него су покушали да се спусте ниже где је мања врућина или где нису одсечене степенице па да сиђу а ники само нису хтели да се воде као нестали, тј. хтели су кад већ не могу да се извуку да бар омогуће да могу да их сахране

Pa bacili bi tepih odozgo i dormeo dušek armine, o jebote jesi glup!!!

Trebali su napraviti pajvan od papirnih ubrusa i bezbedno se dole spustiti pomocu njega

а ники само нису хтели да се воде као нестали, тј. хтели су кад већ не могу да се извуку да бар омогуће да могу их сахране

To bi meni prvo palo na pamet :)

Podsetiću vas na malu Milicu koja je poginula na wc šolji.

Pokupe te špaklom sa asfalta i stave u činiju gde se mute krofne i daju kevi kažu evo vaš sin mislio na vas sad možete da ga tradicinalno saranite.