Prijava

ma oke nego ne vidim da su imali ne znam kakve opcije nisu mogli da raznesu sve u picku materinu, ne znam kako bi mogli da je obore drugacije, a i ovakvo rusenje izaziva bolesno planiranje

Bila je pre mesec dana emisija neka na diskaveriju (il' nat geo) gde snimaju neke građevine (bio jednom i most na adi lol) i uglavnom sad se na tom mestu zida zgrada kao još veća još bolja, oni su snimali kad se izlivao temelj, tad je rečeno da moraju da prave novi temelj jer se od onih zgrada sjebao od napada, temelj koji je ako se ne varam 15 metara pod zemljom.

па прво се питаш како се зграда могла урушити а не пасти на страну а онда не знаш како би је могли другачије оборити? зато што немере облакодер димензија фазон 60 са 100 метара пасти на страну, није буква јбг

mislim da nigde nisam napisao da sam ocekivao da padne sa strane jbg sad, nego da nije mogla sama od sebe onako da se urusi

Inače, postoji udruženje građevinskih inženjera i arhitekata koji podržavaju ideju o miniranju, bore se za još jedno ispitivanje napada nezavisno od američke vlade

http://www.ae911truth.org/

Objasnio sam vam, nema tu šta, ko mi kao kontra argument kopira nešto sa wikipedije našutiraću ga petama jako brzo.

15m dubine temelj za veliku zgradu na Menhentnu? Na peščanom ostrvu u Atlantiku? 15 m?!? Hahaha ja na Nišavi pravio most na adi (ada kao rečno ostrvo ok?) Za stub dimenzija 6mx1,3mx25m smo pravili šipove 27m dubine i 10mx4mx8 metara sandučaskog temelja armiranog betona. Ne lupajte jbg

Ladno ima ljudi koji veruju da su talibani iz pećine oteli avione i zakucavali se redom po Americi u zgrade od vitalnog značaja. Pa lolčina jebena.

pa nisu tada bili toliko ljuto obezbedjivani aeodromi a i talibani su prilicno planirali i smisljali i sve...jbg ne mozete tako sigurno pricati o teorijama zavere zato sto su samo teorije zavere dok se ne dokaze suprotno

i ono za ljude na mesecu,phh ljudi ljubomorni na amere zato sto su bili na mesecu pa smisljaju teorije zavere meni to prebedno

Kao: što sad ne idu na Mesec? A?
Pa ne idem ni ja više na Hanioti, brate, nema se, nego u Sutomore i to samo 7 dana kod neke baba Višnje, ve-ce delimo sa još tri sobe i to napolju je na 120 metara, pa moraš da planiraš kad ćeš da kenjaš, da bi stigao na vreme, ali to je neka druga priča

a i koji ce kurac vise tamo vec su bili videli da nema nista i gotovo realno

Kakvi bre brate talibani, o čemu pričate? Jazavci obični za tako velike službe ko što su američke koje "brinu" o bezbednosti.

A da, to su ovi što imaju vatrostalne pasoše koje nadješ u milion tona finog praškastog izmrvljenog čelika.

Jebo vas otac, ostavim vas same nekoliko sati vi promenite petnajs tema i nabijete 200 stranica na forumu :)

Лукић
Bata Sale objasni mi to oko podmornica

Bohore, nijedna moderna podmornica ili nosac koji su inace stajali ukotvljeni i stacionirani u Perl Harboru nisu tog dana bili tu. Od podmornica samo 4 zastarele koje cak nisu ni unistene u napadu. Dva dana ranije nosaci su poslati do Los Andjelesa kao satro na neku inspekciju, a sve podmornice do Midveja, opet iz nekog razloga. To se nikada ne radi. Ni u najvecem miru. Moras konstantno da imas hardver na najisturenijoj zapadnoj bazi da pravovremeno odgovoris na eventualni napad.

Potopljeni i osteceni brodovi su svi bili zastareli, pravljeni izmedju 1. Svetskog i pre krize 1922. Evo primera

USS California - porinut 1916.
USS Maryland - porinut 1917.
USS Oklahoma - 1916. preziveo napad, tesko ostecen
USS Tennessee - 1920. preziveo, tesko ostecen
USS West Virginia - 1920. preziveo, tesko ostecen
USS Arizona - 1915.
USS Nevada - 1912. preziveo, lakse ostecen
USS Pennsylvania - 1916. preziveo, tesko ostecen.

Nijedan brod napravljen posle 1920. nije bio u Perl Harboru. Ameri su do pocetka 1943. ne samo obnovili pacificku flotu vec je i pojacali nekoliko puta. Sto govori da je veliki broj brodova vec bio spreman i gotov pre napada, jer nisu imali proizvodni kapacitet da toliki broj brodova, narocito vecih, naprave za to vreme, ali nisu mogli narodu da opravdaju milijarde koje su tajkuni uzeli za njihovu izgradnju.

e ja sam pape...bistrije poishem s ovog naloga o ovim temama xd

Ne, pape, Mali Ker ovde.

Poslao sam vam osobnu poruku na original

Uuuuu oll, kako izgleda kad ne pišeš bistrije?

predrazinjo,sve sto sam vidjao o stavovima o ovakvim stvarima od tebe je samo prihvatanje teorija koje ti se svidjaju a ne koje su realnije,evo recimo ocigledno ne volis amere pa jedva cekas samo neku teorija koja im ne ide u korist ne obazirujuci se na mnogo realnije teorije...ljudi su bili na mesecu a 9/11 jbg vrv su talibani kidnapovali avion kao sto je to mogla da uradi i neka manja kriminalna grupa a pogotovo jedna velika organizacija poput al kaide pomiri se s tim jbg xd

U pravu si, malo organizacija na svetu može da nabavi vatrostalne pasoše koji trpe par hiljada stepeni celzijusa. Zajebana je dosta Al Kaida. Kakve kurac CIE, FBI, NSA i to, AL Kaida zakon.