Prijava

Hahahaha vidi iskompleksirani bosanac se pojavio kad je cuo da ga pominju

Moram sa podelim ovu misao sa vama, uskoro mi je 5 godina mature, i pitam se koja je jebena poenta toga? Ljudi s kojima si se druzio u srednjoj su najnebitniji ljudi na svetu jer sa maksimalno 2 se druzis i dalje, sa ostalima ni ne komuniciras i smatras ih imbecilima, kao i oni tebe verovatno

Peonta je da se okupite nakon pet godina i da provedete veče uz koju čašicu dobrog razgovora. :)

Bilo je dobrih picki u odeljenju, mozda bi se kresnula koja na maturi, sta mislis a?

a šta misliš o 10 godina male mature

Odlicna stvar, prisetimo se detinjstva i igre a ne pijancenja po diskotekama

To je zicer, nema tu šta. Niko se još nije vratio sa petogodišnjice proslave mature a da se nije poseksao sa drugaricom iz odjeljenja, a koju, kao i ona njega, smatra imbecilom.

u pravu si da većinu ljudi iz srednje smatram najnebitnijim glavama i imbecilima, ali se sa šestoro baš aktivno družim, pa smo upravo nas šestoro organizovali pet godina mature sad za desetak dana

ionako bismo i sami otišli da popijemo nešto i pojedemo, ovako ćemo isto to uraditi, samo će i ove ostale glavice isto biti prisutne, pa malo da se nasmejemo i družimo veselo :-D

ni iz džepa, ni u džep

ja sam imao malu neprijatnu situaciju sa organizatorom 10 godina male mature. Zovu me na fudbal u kraju i tu pored te redovne ekipe ponekad uleti tako neka lobanja iz osnovne škole iz kraja.
I ja dolazim i stoje moja dva drugara i jedna takva glava, koja je, neposredno pre mog dolaska pričala mojim drugarima kako je organizator 10 godina male mature i baš vatreno pozivao i obećavao ludu žurku. I ja dolazim i pozdravljam se sa njima trojicom i drugar mi kaže e pravi se 10 godina male mature a ja kažem au jebote pa ne bi išao tamo da mi jebu majku

Najnebitnije okupljanje ikada. To treba zakonom ukinuti.

Sad bas mastam o eventualnom seksu i na jednoj i na drugoj maturi, lepe misli pred spavanje, hvala drugari laku noc

Moji prošle godine organizovali pet godina mature i dobijem poziv od lika koji je već tokom srednje postao šaner ali onaj sitni šaner, neka četvrta ruka u svom naselju, kao ajde dolaziš ti nema šta ti si super lik i sve reko ajde doći ću. Spomenuo je on i neku uplatu od pedeset maraka ali već sam u startu znao da neću ići na nešto što je pod njegovim pokroviteljstvom.

Sutradan me zove drugi lik, isto katran žešći od lika, mislim nije toliki katran ali evo da vam ga ukratko opišem, uzme od mene deset maraka i naglavi se na slotu i onda se izvuče i vrati mi deset maraka i priča danima kako mi je vratio tih deset maraka. :D

Uglavnom govori on meni da i on organizuje pet godina mature ali da i ovaj lik iz prvog pasusa isto organizuje ali je kod njega cijena četrdeset a kod ovog pedeset, ma ajte u kurac :)

to su idealni skupovi za upoređivanje telefona i recenzije kamere

Jel jebo neko nesto sa 5 godina mature ali sad ozb?

sto da ne
samo nemoj puno piti, da kasnije mozes kolima da je bacis do kuce

Ma ne pijem ja alkohol nije u tome problem ali biracu izmedju 10ak riba, jbg necu ni da precenim sebe, zaletim se na bolju pa budem suva kurca a ne moram ni da se potcenim pa pojebem bas najlosiju. A od ovih srednjih ne pise ni jednoj na celu jel bi il ne bi.
Svakako sam zauzet, mozda bolje probati kod neke sto bi mi bas bio sevap da pojebem pa makar i ne uspeo, nego jebati nesto losije od onoga sto imam kod kuce

a vala sad mozes sve preko fejsa da pripremis teren prije dogadjaja

nije ko prije 10 i vise godina pa se tek vidite i cujete posle 5 godina
sad ste bukvalno svi u kakvom takvom kontaktu