Prijava

katran žešći od lika,

haha

Ja sam stara cekalica sto kaze moj razredni, sacekacu neku koja ce pokazati interesovanja za mene i nju voziti kuci na kraju

Знам да је старо ко библија, али ипак
https://youtu.be/R49zxsG_BRs

e ovo je za mene proslava pet godina mature

nema besmislenijih okupljanja od tih 5-10 god mature. aj za 5 god, jos se kao i secas ljudi (mada nisam bio), a za 10 god je cudan osecaj, prvo odes u skolu i gledas profesore koji izgledaju jedno 50x raspalije nego sto su bili dok si iso u skolu (a verovatno su bili i tad) pa onda posle ko da si otiso u kafanu na neku svadbu i tamo ima neka rodbina koju kao poznajes, al nemas bas mnogo o cemu da pricas sa njima, pa se potezu teme i kao neka secanja iz srednje skole, dok se ne ponapijaju ljudi pa onda njih nekoliko igraju vozic za "moji su drugovi", a ti gledas i neverues.
od jebanja nema nista jer 20% njih trudno, 30% sa decom, a ovo sto ostalo i nije za dirati.

kapiram da je za 20 mnogo gore, al to planiram ciljno da propustim, i na ovo sam otiso jer sam se slucajno zadesio u srbiji u to vreme.

Meni su kul te godisnjice mature. Drago mi bude da vidim te ljude jbg.

Ortakov deda imao 50 godina mature pre par godina, dosao kuci u 5 ujutru xD

auuu, romtal kombat jebe. ova dvojica sto se majagerisu pobedili. sa kucetom sto trci okolo i mase repom :)

jeste kul, al one ljude koje ti lepo da vidis njih i ovako vidjas, jbg. pricam ovako generalno kakav je osecaj sa averidz likom iz odeljenja

od kolevke, pa do groba, najlepše je deset godina mature ;-))

Mene su zvali na 5 godina mature i reko sam im da odjebu jer mi ne pada na pamet da se lažno smijem ljudima koje uopšte ne želim da vidim i da kontakt sa ljudima koji hoće da znaju za mene a i ja za njih nisam ni prekidao. Onda su se neki naljutili, pa su kačili slike i komentare JAO BILO JE PRELJEPOOOO a onda su mi se neki jadali kako je bilo odvratno i plastično.

ajde da vidimo koliko ljudi je islo na maturu limuzinom ja nisam

ja za svojih pet godina nisam išao iako su me zvali par puta, ja odbijao a oni mislili da nemam pare pa nudili da skupe za mene

mene kad su zvali za 5 godina mature, ja sam se odazvao pozivu i rekao zdravo drugari

sta, kruzile price ej ljudi da skupimo za gvozdena on nema jbg, a jaadaan uzvikase drugarice, jbg uvek je bio malo cudan dodase drugari

ne trebas da se stidis gvozdene, slobodno napisi

pa kad su me zvali zadnji put od ja mislim tri neka kao razgovora na tu temu, taj drugar kao eee aj ja reko neću, al onako nekim tonom koji je on skontao kao čudan kapiram, hteo sam da zvučim i čvrsto odbijajuće a opet i kulturno da ne ispadam sad govnar oko toga, pa kapiram da je njemu sve to zvučalo kao da sam sirotinja al se držim dostojanstveno. I kao, pa brate možemo nešto da sredimo ako nemaš para, reko ma neću jebote da idem :)

ma to je prije bilo zanimljivije, jer nije bilo fejsa i ostalih kuraca, pa se ljudi vide posle 5 godina, pa im milo
ovako ih svaki dan geldate, pa vam svejedno

Sve mu uz'o rulet.
U Cg furaju 10, 20, 30, 40...god mature. 5 god srecom niko ne pominje, Osnovnu takodje.

Ček ček
Da ne parkiram X5 na vrata i ne izvadim Z3 na sto? Pa da l me zajebavate jebeno
Inače 10 dina sad u Junu je