Prijava

ono sto sam gledao po dokumentarcima i ponekom nedokumentarnom filmu i citao.odron,surduknes se i nedostatak kiseonika,iscrpljenost.uglavnom onom ko odlazi po kurcu na nekom zajebanom delu,niko ne pomaze jer je rizicno.bukvalno prolaze pored tebe dok krepavas.

Ne znam i meni je logičnije više različitih stvari jbg. Al generalno mi je zanimljiva stvar, ono, pentranje traje fazon 3 nedelje ili koliko već, i u svakom trenutku možeš da izgineš, ovako ili onako.

iz prosle godine je film everest.radjen po istinitim dogadjajima.
ima i gomila dokumentaraca.zanimljivo je ako nista drugo.
ne to sto umiru,nego sve sto se desava.

Gledao sam neke klipove davno, fazon da ima ljudskih skeleta stotine tamo, neki čak i zamrznuti onako leže, neki istrulili ostale samo kosti i sl. koje niko ne planira da nosi, koji se uglavnom vode nestali, al zna se šta je bilo jbg.

Generalno ne volim visinu nikako, cim mi bio i na ajfelovom tornju, al nekako me privlaci pentrati se na neku krstenu planinu, ne da izigravam kretena po Kosmaju jebenom.

Nema bas stotine ali ima dosta tijela, neka sluze i kao orjentir. Meni je zanimljivo bilo sto su, ne bas na vrhu ali na nekim zajebanim visinama, kinezi slali vojsku da cisti tijela i otpad.

Za Kosmaj ti pičku mogu polupati jbg

Haha, Boh, ljubi brat da prođe... :(

Skoro sam pominjao Mlad nešto, ne znam što sad da ga jebeš.

Dio bolje po tebe da si po dobru pominjao.

Ljudi dodao me neki Grk, da li je ovo neka prevara, nudi mi posao protravelera kaže ima nekog biznis partnera u beograd u navodno ovo je njegova poruka i profili od te dvojice

Ok! Very good! So, I live in Thessalonki, Greece. We don't know each other but I took the decesion to talk to you because we are starting a bussines plan in Serbia that gives you the chance to travel at the best places in wholesales, to travel for free or to travel and get paid!

We are searching dynamic and open minded people to work with them and to share our idea in Serbia.

Do you know that kind of people there to suggest me or you believe that you are one of them?

Perfect! It's about travel industry! As I said you it's a plan that gives the chance to the people to travel at the best places in the best quality with the best prices, to travel for free or to travel and get paid! So, it's impossible to explain by here the details. You seem that you are open minded person. You are very lucky because one of my best business partner is in Belgrade now. He works with the owner of the Theatro Club in Belgrade if you know. Are you willing to meet him to show you how exactly this plan works?
His profile
https://www.facebook.com/stavroscon?fref=ts

Ostavi mu odmah broj racuna i licne podatke da ti prebaci neke pare.