Prijava

još malo pa penzija

Upravo sam završio ručak u kafani, nije bircuz nije vrh, više nego korektna. Drug i ja.

600 gr prasećeg pečenja, krckavo i prepečeno.
Ljute paprike u ulju.
Pogača.
6 piva.
Kupus salata.

Račun 1300din.

Niš sirotinjski grad pa kafane ba-ga-te-la!

Ne budi somina, to je cena ručka normalnog. Mada serem se ja na ljude koji jedu po 300 grama prečenja jebenog. Ja imam 75 kila i kad sam gladan kršteno jedem 800 grama lagano.
600 dinara pečenje
480 pivo
ostalo ove ćipurije

Niako nekapiram kako tilmo luoa ,po nekoj mojo rqcunici dosao sam do zakljucka da je pivo u nisu 90 dinara pa kako to. I kako to sad moze biti standardna cena

hahaha 600gr pecenja za vas dvojicu, jel vas nije bilo malo sramota sto ste toliko narucili?

Jbt, ja sa dvojicom ortaka odem u kafančinu i naručimo 100 ćevapa, dva ovala puna donese, moča okolo, tri porcije šopske, urnišemo se ko stoka, odemo nakon toga na kej, kupimo pivo i semenke za 300din i kad podjemo kući odemo na gurmansku. A ti se hvališ sa 300gr mesa hahaha

čudo niste pili punč uz toliku količinu mesa

Brate, nismo ni ovih 600gr pojeli, krtina. Jesi li jeo ti nekad pečenje?

hahah ajde beži brt, nemoj da si ko one klinke što podju sa tobom u kafanu i stave dva ćevapa u tanjir i onda kukaju tri sata kako su se prejele i ne mogu dihat

I koji kurqc pilsice pije na pecenje jedino spricer je majka za pecenje

Mislim, nek jede ko koliko hoće. Ovde nije poenta količina nego bagatelna cena. Kilo prasećeg pečenja 500 din, kafana kod malog Tempa u Duvaništu.

Mi inače naručujemo uvek po 300-400gr po čoveku kad jedemo. A ti pojedi dva kila pa umri ko te jebe. :)

malo je stvarno 600 za 2 njuske.al ako niste bili gladni onda ok.mislim da je tih 600 grama pre pecenje.za vreme pecenja ode jos 20-30 posto.tako mi je rekao kuvar.prilicno iskusan.nesto smo pricali o pljskama,soji,bla bla,pa mi je rekao to za gramazu...

Tilmo utripovao si se brate, to je neki prosek ovde kod nas (mislim na južnije od Niša), ništa to nije jeftinije u odnosu na druge kafane.

Meni taman 300-400gr kad dobro donese. Ne znam kako jedete 800 gr pečenja.

Al kažem, to nema veze. Poenta je cena, 500 din, to nema nigde šomi.

Od 800 do 1000 din ide.

A cena piva po kafanama jeste 90-100 din u Nišu.

sasvim lepe cene.u ns oko 1400+ prase,pivo 120+ po pecenjarama.mozda u veterniku pivo za 10 din jeftiniji,al ne verujem.
pece gavrilovic u mesari koja je i pljeskavicarnica u isto vreme prase i jagnje.zaboravih koliko je po kili.to mu dodje najeftinija varijanta pecenja u ns koliko znam.

mozda nije kastrirano pa je zato jeftino, pecenje od ne kastriranog praseta

ma jedu kurac 800 grama pečenja i više

jedem 800 grama pečenja - jede 450 grama pečenja

Meni je pola kila potaman i da se lepo najedem. 2 spricera uz to do 4 maksimalno